lek. dent. Krzysztof Sas

Lekarz był nieuprzejmy i nieobiektywny. Nie polecam. Przy pracy z ludźmi wypada wykazać się większą empatią.

Bardzo dobry specjalista. Polecam go wszystkim znajomym. Najpier orientuje sie w czym jest problem. Pozniej tlumaczy co jest nie tak i w jaki sposob leczenie bedzie wygladac, oraz podaje dokladny kosztoryt. Bardzo mily i przyjemny, nigdy nie podnosi glosu na pacjenta. POLECAM!!!

Poleciłabym każdemu tego lekarza. Jest miły, uprzejmy, potrafi rozbawić i pomóc pacjentowi się rozluźnić. Ale najważniejsze jest to, że jest naprawę bardzo dobry w tym co robi i pracuje z pasją. Oby więcej takich lekarzy!

Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza", ewidentnie zależało mu tylko na pieniądzach i czasie ponieważ spieszył się jakby siedział dosłownie na gorącym krześle...już na pewno nie trafie do gabinetu gdzie ten :lekarz" udziela swoich usług, z reszta koleżanka która mi go poleciła także już do niego nie zawita, obie mamy poważne podejrzenie co do jego umiejętności

Dr Krzysztof Sas, to moim zdaniem niezwykle miły, uprzejmy i bardzo kompetentny lekarz. Dzięki niemu wizyty u dentysty zamieniły sie w przyjemnosć. Ma duże poczucie humoru i wiele cierpliwości dla swoich pacjentów. Zawsze wszystko dokładnie objaśni, przedstawi różne warianty. Poleciłam go już kilku osobom z mojej rodziny.

Bardzo miły młody lekarz. Ma podejście do pacjentów dorosłych i dzieci. Nie unika wzroku. Faktycznie ma poczucie humoru . Nawet usuwając zęby potrafi przerażonego delikwentana na fotelu rozbawić.

Trochę drogo, ale to wszystko jest warte ceny. Poszedłem do dr Sasa przypadkiem, ponieważ zaczął boleć mnie ząb. Od razu zaproponował leczenie.Wszystko wytłumaczył i od razu zaczął leczenie. Mimo,że boję się znieczulenia to naprawdę byłem zaskoczony, że nic nie poczułem. Leczenie przebiegało w naprawde rewelacyjnej atmosferze. Dr wszystko tłumaczył skrupulatnie, na wszystkie pytania odpowiadał wyczerpująco. Uważam, że jest profesjonalistą w tym co robi a robi to naprawdę świetnie. Zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Absolutnie świetnie portafi rozluźnić atmosferę w gabinecie- opowiada kawały, żartuje, ciągle mówi. Polecam go z czystym sumieniem

Wspanialy lekarz. Mily, kompetentny, usmiechniety. Na wszystkie moje pytania odpowiadal zrozumiale, cierpliwie tlumaczyl caly proces leczenia. Zawsze ma czas dla swoich pacjentow a w razie jakichkolwiek watpliwosci zawsze mozna do niego zadzwonic. Bardzo polecam tego lekarza

Rewelacyjny lekarz.Tłumaczy wszystko, nawet w trakcie zabiegu mówi co robi i dlaczego to robi.Wspaniałe podejście do pacjenta.Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że przed przystąpieniem do pracy zebrał bardzo dokładny wywiad- nie tylko stomatologiczny ale całościowy (niestety nie wszyscy to robią, przykład- moja znajoma zmarła na skutek wstrząsu anafilaktycznego po znieczuleniu miejscowym- lekarz się jej nawet nie zapytał czy nie jest na nic uczulona).Posiada niesamowite poczucie humoru. Wizyta w gabinecie naprawde należy do przyjemności a nie zła koniecznego. Wspaniale potrafi rozluźnić atmosferę. Polecam go z czystym sercem