Krzysztof Schönhofer

Bardzo kompetentny lekarz i do tego bardzo sympatyczny.Leczenie przebiega bardzo profesjonalnie,jest dociekliwy, podczas pierwszej wizyty potrafi ocenić nawyki pacjenta np do zgrzytania zębami, obgryzania wewnętrznej strony policzków a nawet metody niewłaściwego mycia zębów dzięki czemu pacjent może dowiedzieć się jak się tych nawyków pozbyć. Polecam!!!

Dokładny, delikatny, sympatyczny, życzliwy, ciepły, zabawny...Jest lekarzem który bardzo przejmuje się pacjentem i poświęca mu dużo czasu. Długa szukałam w Tczewie dobrego lekarza, który nawet znieczulenie podaje super i znalazłam. Mam bardzo unerwione zęby a ON leczy zęby tak, że można się zrelaksować.

Zgadzam się z wszystkimi tu opiniami, to niesamowity człowiek, bardzo delikatny. NIgdy bym go nie zamieniła, leczy sie u niego cała moja rodzina, wszyscy bardzo zadowoleni. Wszystkie zabiegi wykonuje w znieczuleniu, a przed podaniem zastrzyku smaruje miejsce znieczulającym zelem, tam na wszystko jest czas, nie ma pośpiechu, zaczyna dopiero jak działa znieczulenie. Leczy na leżąco więc na prawde mozna przysnąć :)Atmosfera przemiła. Leczyś sie u niego to przyjemność. Właśnie wróciłam z wizyty. Do tego dusza - człowiek... Gorąco polecam, choć dość odległe terminy ale warto poczekać.

genialny człowiek, czekał długo aż znieczulenie zaczęło działać, dopiero rozpoczął leczenie, NIE CZUŁAM NIC, MAŁO TEGO ZDRZEMNĘŁAM się na fotelu w trakcje wizyty!!! jestem histeryczką i potwornie boję się stomatologów ale nie tego lekarza, GENIUSZ, miły uprzejmy uśmiechnięty, brak słów a ja jestem bardzo krytycznym człowiekiem! dziękuję

genialny człowiek,

dziękuję

Pan doktor bardzo dokładny i staranny, atmosfera bardzo miła, polecam szczerze tym wszystkim, którzy się strasznie boją wizyt u dentysty.

Bardzo miły i uprzejmy personel,bardzo dobre podejście do pacjenta?zabiegi wykonywane bezboleśnie i dokładnie?osobiście polecam?