lek. med. Krzysztof Serafinlek. med. Krzysztof Serafin - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

lek. med. Krzysztof Serafin

USG Doppler, Cytolog, Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Dodaj opinię Umów wizytę

lek. Krzysztof Serafin

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalista Położnictwa i Ginekologii.
Członek Polskiego Towarzystwa ...

lek. Krzysztof Serafin

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalista Położnictwa i Ginekologii.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE).
Asystent Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED.
Asystent Szpitala Ginekologicno-Położniczego MEDIKOR.

LECZONE CHOROBY :
- Diagnostyka i leczenie niepłodności
- Poronienie nawykowe ( nawracające straty ciąży ) diagnostyka i leczenie
- Zaburzenie miesiączkowania
- Diagnostyka i leczenie wad rozwojowych narządu rodnego
- Indukcja i monitorowanie owulacji
- Prowadzenie ciąży, w szczególności ciąży wysokiego ryzyka ( ciąża mnoga , nadciśnienie indukowane ciążą, cholestaza ciężarnych , IUGR, poród przedwczesny zagrażający )
- Endometrioza
- PCOS
WYKONYWANE ZABIEGI:
- Mało inwazyjna metoda oceny drożności jajowodów ( HyFoSy 3/4DHDlive, HyCoSy )
- Sonohisterografia - SIS (saline infusion sonohysterography) – metoda oceniająca kształt jamy macicy oraz obecne w jej obrębie nieprawidłowości
- Sonohisterografia przy użyciu środka kontrastowego GIS-Kit tzw. wirtualna histeroskopia.
- Histeroskopia diagnostyczna i zabiegowa (histeroskopowa plastyka przegrody, histeroskopowe usunięcie zrostów, polipów endometrialnych, mięśniaków podśluzówkowych).
- Inseminacja domaciczna IUI
- Endomertial scratching
- Laparoskopia diagnostyczna i operacyjna (chromotubacja, laparoskpwee uwolnienie zrostów, usunięcie przydatków)
- USG ginekologiczne 3/4D HDlive
- USG prenatalne 3/4D HDlive ( USG genetyczne 11-13+3 tyg; USG narządowe 18-22 tyg; Ocena dobrostanu płodu z pełną diagnostyka dopplerowską płodu)
- Założenie / usuniecie wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej (Mirena /Jaydess / Wkładki miedziane)
- Założenie / usuniecie implantu antykoncepcyjnego IMPLANON NXT
- KTG ( kardiotokografia )
- Badanie cytologiczne
- Kolposkopia
- Konizacja szyjki macicy
- Histerektomia – zabieg usunięcia macicy
- Myomectomia – zabieg wyłuszczenia mięśniaków
- Operacje na przydatkach

- Indukcja i monitorowanie owulacji
- Endometrioza
- PCOS
WYKONYWANE ZABIEGI:
- Mało inwazyjna metoda oceny drożności jajowodów ( HyFoSy 3/4DHDlive, HyCoSy )
- Inseminacja domaciczna IUI
- Endomertial scratching
- USG ginekologiczne 3/4D HDlive
- Założenie / usuniecie implantu antykoncepcyjnego IMPLANON NXT
- KTG ( kardiotokografia )
- Badanie cytologiczne
- Kolposkopia
- Konizacja szyjki macicy
- Histerektomia – zabieg usunięcia macicy
- Myomectomia – zabieg wyłuszczenia mięśniaków
- Operacje na przydatkach

Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wspaniały kontakt z pacjentem. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty :)

Do Pana doktora trafiłam przez przypadek Ze względu na moje problemy z poprzednimi niedonoszonymi ciazami i przez to chodzeniem do wielu różnych lekarzy od razu wiedzialam ze Pan doktor jest zupełnie inny. Bylam pełna obaw jadąc na wizytę pierwszy raz ale teraz wiem że to ...

Do Pana doktora trafiłam przez przypadek
Ze względu na moje problemy z poprzednimi niedonoszonymi ciazami i przez to chodzeniem do wielu różnych lekarzy od razu wiedzialam ze Pan doktor jest zupełnie inny. Bylam pełna obaw jadąc na wizytę pierwszy raz ale teraz wiem że to świetny fachowiec.Mily wyrozumiały kompetentny zawsze potrafi podtrzymać na duchu.Obecnie prowadzi moja trudna ciążę i może się uda wreszcie bo jestem zabezpieczona lekami jakich nikt do tej pory mi nie zlecił.Po każdej wizycie wiem dokładnie co i jak z dzieckiem i co robić dalej.Mimo że dojeżdżam z daleka nie zamieniła bym Pana doktora na innego.Z całego serca polecam!!!

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy dotyczące prowadzenia ciąży. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do pacjentek, z wielkim poczuciem humoru nawet na sali operacyjnej. Pan Doktor Serafin to lekarz z ogromną wiedzą medyczną i niesamowitą empatią. Jestem wdzięczna za to że podjął się prowadzenia tak trudnej ciąży jak moja. Dzisiaj mam dwie wspaniałe i zdrowe córeczki. Dziękuję Panie Doktorze :)

Pan Doktor został mi polecony przez bliskich znajomych. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta, wszystko wytłumaczył lepiej niż ktokolwiek do tej pory, poświęcił mi maksimum czasu, zlecił odpowiednie badania i leki, do problemu podchodzi bardzo poważnie i z pełnym profesjonalizmem. Miły i uprzejmy, polecam go każdej pacjentce.

Witam:-) polecam wszystkim dr Serafina. Lekarz z powolania. Prowadzil cala moja ciaze az do rozwiazania. Rewelacyjne podejscie do pacjentki i do calej ciazy. Ambitny, uprzejmy' duze poczucie humoru. Pelna profesja. Plecam go na 100%

Wciąż poszukujesz "USG Doppler Kraków"?

lek. med.

Joanna Górecka

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
ul. Grzegórzecka 67C/U11

Grzegorz Hille

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA