lek. Krzysztof Serafin

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalista Położnictwa i Ginekologii.
Członek Polskiego Towarzystwa ...

lek. Krzysztof Serafin

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalista Położnictwa i Ginekologii.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE).
Asystent Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED.
Asystent Szpitala Ginekologicno-Położniczego MEDIKOR.

LECZONE CHOROBY :
- Diagnostyka i leczenie niepłodności
- Poronienie nawykowe ( nawracające straty ciąży ) diagnost...

Polecam pana doktora z całego serducha. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy. Na każdej wizycie poświęca mi 100% czasu.

Polecam z całego serca!! Pan Doktor jest kompetentny, dokładny, a przy tym sympatyczny i delikatny. W razie czego zawsze odbierze telefon i wszystko wytłumaczy.

Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wspaniały kontakt z pacjentem. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty :)

Do Pana doktora trafiłam przez przypadek Ze względu na moje problemy z poprzednimi niedonoszonymi ciazami i przez to chodzeniem do wielu różnych lekarzy od razu wiedzialam ze Pan doktor jest zupełnie inny. Bylam pełna obaw jadąc na wizytę pierwszy raz ale teraz wiem że to świetny fachowiec.Mily wyrozumiały kompetentny zawsze potrafi podtrzymać na duchu.Obecnie prowadzi moja trudna ciążę i może się uda wreszcie bo jestem zabezpieczona lekami jakich nikt do tej pory mi nie zlecił.Po każdej wizycie wiem dokładnie co i jak z dzieckiem i co robić dalej.Mimo że dojeżdżam ...

Do Pana doktora trafiłam przez przypadek
Ze względu na moje problemy z poprzednimi niedonoszonymi ciazami i przez to chodzeniem do wielu różnych lekarzy od razu wiedzialam ze Pan doktor jest zupełnie inny. Bylam pełna obaw jadąc na wizytę pierwszy raz ale teraz wiem że to świetny fachowiec.Mily wyrozumiały kompetentny zawsze potrafi podtrzymać na duchu.Obecnie prowadzi moja trudna ciążę i może się uda wreszcie bo jestem zabezpieczona lekami jakich nikt do tej pory mi nie zlecił.Po każdej wizycie wiem dokładnie co i jak z dzieckiem i co robić dalej.Mimo że dojeżdżam z daleka nie zamieniła bym Pana doktora na innego.Z całego serca polecam!!!

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy dotyczące prowadzenia ciąży. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do pacjentek, z wielkim poczuciem humoru nawet na sali operacyjnej. Pan Doktor Serafin to lekarz z ogromną wiedzą medyczną i niesamowitą empatią. Jestem wdzięczna za to że podjął się prowadzenia tak trudnej ciąży jak moja. Dzisiaj mam dwie wspaniałe i zdrowe córeczki. Dziękuję Panie Doktorze :)

Pan Doktor został mi polecony przez bliskich znajomych. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta, wszystko wytłumaczył lepiej niż ktokolwiek do tej pory, poświęcił mi maksimum czasu, zlecił odpowiednie badania i leki, do problemu podchodzi bardzo poważnie i z pełnym profesjonalizmem. Miły i uprzejmy, polecam go każdej pacjentce.

Rodzilam w szpitalu medikor gdzie doktor Serafin byl w tym momencie na oddziale i musze przyznac ze to najlepszy lekarz jakiego spotkalam nie zbywa pacjentek tlumaczy wszystko dokladnie.A o poczuciu humoru nie wspomne potrafi pocieszac podczas porodu i rozladowywac atmosfere. Tak ze porod przeszed mi wesolo choć bol byl okropny.

Witam, poznałam pana doktora przypadkiem ale od pierwszej wizyty wiedziałam że to naprawdę lekarz z powołania. Zawsze pogodny i fachowy. Prowadził moją upragnioną ciążę i mam ślicznego synka. Gdyby było więcej takich ludzi każdy czułby się bezpiecznie. Przemiły człowiek i godny w 100% polecenia!

Świetny lekarz, z ludzkim podejściem do sprawy. Godny polecenia. Moją ciążę przeprowadził wzorcowo, zawsze mogłam na niego liczyć.

Lekarz godny polecenia!!! Na lepszego nie mogłam trafić, moja ciąża szczęśliwie dobiega końca! Prowadził mnie przez 9 miesięcy dr Serafin i jestem zadowolona, że to właśnie na niego trafiłam!!! Polecam w 100 %!!!