lekarz Krzysztof Skorek

Laryngolog

Jestem stałą pacjentką Pana Doktora Krzysztofa Skorka. Miałam przerost małżowin nosowych dolnych. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie , wycięcie podśluzówkowe małżowin nosowych dolnych. Obecnie czuję się dużo lepiej, nie mam problemu z oddychaniem. Bardzo polecam Pana Doktora, gdyż jest to lekarz oddany pacjentowi, który z uwagą wysłuchuje problemy chorego. Osoba bardzo sympatyczna i ma wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam Go bardzo dorosłym jak również dzieciom!!! Chcielibyśmy więcej takich Lekarzy! Z poważaniem.

Rewelacja ! W czasach, kiedy nawet płacąc za prywatną wizytę często spotykamy aroganckiego gbura i prostaka, któremu wydaje się, że wszyscy będą go całować w sygnet za to, że skończył AM, Dr Skorek to inna jakość !!! Świetny gość, odpowiada na każde pytanie, opisuje problem ...

Świetny gość, odpowiada na każde pytanie, opisuje problem i od razu mówi co robić. W moim przypadku po obejrzeniu zapisu z tomografu, była decyzja o operacji zatok szczękowych, przegrody i mukotomii.
Mimo wahania zdecydowałem się. Jestem rok po zabiegu, w końcu oddycham nosem, przedtem tylko mi się wydawało, że nim oddycham. Problemy z uciążliwym katarem i wcześniej ciągłym zapaleniem zatok minęły. Jak każdemu zdarza mi się przeziębić - to normalne, ale czuje się o wiele lepiej i mogę z czystym sumieniem polecić dr Skorka każdemu. Oby tak dalej Panie doktorze !

Syna leczyliśmy kilka lat u różnych laryngologów, żaden lekarz nie postawił prostej diagnozy co groziło niedosłuchem, dopiero dr K. Skorek wziął syna w swoje ręce. Po 2 latach leczenia i kilku zabiegach syn jest praktycznie zdrowy i co najważniejsze słychy jak powinien, przez co zdecydowanie lepiej się uczy i nabrał pewności siebie. Lekarz ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów, wzbudza zaufanie, syn go uwielbia i mimo, że już nie mamy potrzeby wizyt u dr syn ciągle pyta kiedy wrócimy do naszego Pana doktora :) Naprawdę polecam. Dodam jeszcze, że niektórym może się wydawać, że zabiegi prywatne czy nawet wizyta jest droga, ale mieliśmy porównanie z innymi klinikami na Śląsku, które zdecydowanie bardziej się cenią a specjalistów mają średnich.

Przeszedłem zabieg korekty przegrody nosa w klinice św. Łukasza w Bielsku-Białej w 2009 r, jestem bardzo niezadowolony, gdyż po operacji problemy z oddychaniem nie uległy poprawie, a może nawet się pogorszyły. Zapłaciłem prywatnie ponad 2000 pln. Nie polecam.

Świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Wzbudza stuprocentowe zaufanie. Szczerze polecam bo miałam okazję być jego pacjentką.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bielsko-Biała"?

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Piastowska 15/2