lekarz Krzysztof Skowronek

Lekarz godny polecenia! Poświęca dużo czasu, czy to na NFZ czy prywatnie - nie ma różnicy :) Naprawdę mogę polecić z czystym sumieniem Pana Doktora!

Prowadził moje dwie ciąże, trochę przewrażliwiony, ale może to i dobrze, miły, odpowie szczegółowo na każde pytanie, poświęci dużo czasu pacjentce jeżeli tego wymaga, naprawdę watry polecenia lekarz!

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, a byłam już u wielu ginekologów... Polecam jak najbardziej. Owszem jest troszkę przewrażliwiony, ale moim zdaniem to dobrze, aniżeli miałby olewać wszystko. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i jest bardzo delikatny.

Lekarz z powołania, godny polecenia. Prowadził moja ciążę. Parę dni temu urodziłam zdrową śliczną córeczkę. Trochę przewrażliwiony, ale lepiej przynajmniej nic nie przeoczy. Badania przeprowadzał bardzo delikatnie. Szkoda, ze nie chodziłam do niego wcześniej. Polecam wszystkim kobietom.

Wspanialy lekarz! Polecam wszystkim ! Uratowal moje dwie zagrozone ciaze,.Lekarz z powolania!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ostrów Wielkopolski"?

Wojciech Mazik

ORTO-MEDICA