lekarz Krzysztof Śmich

Bardzo dobry lekarz. Spokojny,opanowany, rzeczowo odpowiada na pytania, trafnie dobiera lekarstwa.Dla dziecka jest miły.Polecam.

Świetny specjalista. Polecam jeżeli szukacie konkretnego leczenia a nie szukania po omacku. Moje dziecko jest pod dobrą opieką. Polecam każdemu. Mnie ten lekarz również pomógł.

Bardzo dobry lekarz.Ma swój sposób bycia ale przecież każdy z nas ma.Od kilku lat leczę u Niego moje dziecko ,zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki.Polecam.

Bardzo nieuprzejmy ,dzieci traktuje przedmiotowo i niedelikatnie.W rozmowie bardzo przykry,zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie prowincjonalne podejście tzn. ten "doktor" myśli że jest w posiadaniu tajemnej wiedzy a reszta świata to ciemnota. Nikomu nie polecam, nie warto. W dzisiejszych czasach jest taki wybór i dostępność lekarzy że naprawdę można sobie Pana "doktora" podarować. Testowanie leków powinno mieć miejsce w laboratoriach a nie na pacjentach na zasadzie - "... a może to! zobaczymy co będzie... ". Aż trudno uwierzyć że do tej pory jeszcze nie odebrano mu uprawnień. Jestem przekonany że wszystkie pozytywne opinie na tej stronie sam sobie napisał. A to jak zachęca do oddania na niego głosu w wyborach na radnego to już szczyt wszystkiego.

Pan Doktor Śmich leczy naszą rodzinę od wielu lat, bardzo kompetentny, zawsze stawia trafną diagnozę i u dzieci i u dorosłych członków naszej rodziny, kiedyś spędziłam 4 godziny na izbie przyjęć w szpitalu z objawami przedzawałowymi i wypuszczono mnie do domu bez żadnych zaleceń, dopiero Doktor Śmich postawił prawidłową diagnozę i stan zdrowia szybko wrócił do normy, ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów, często ma dla nich kolorowe naklejki, szybko nawiązuje z nimi kontakt, Doktor Śmich potrafi nawet przy trudnych i nietypowych objawach chorobowych postawić prawidłową diagnozę i znaleźć rozwiązanie, wytłumaczy szczegóły choroby, w przewlekłych stanach podpowie czego unikać lub jaką dietę zastosować, poświęci pacjentowi wystarczająco czasu aby pacjent wyszedł z diagnozą, zaleceniami, wiedzą co mu dolega i co ma robić dalej, Doktor Śmich jest lekarzem na którego zawsze można liczyć dlatego jesteśmy pacjentami Doktora Śmicha już ponad 20 lat bez względu na to w jakiej placówce pracuje, polecam wszystkim poszukującym dobrego lekarza, który podchodzi do pacjenta kompleksowo

Obecnie kandyduje do Rady Miasta z list PSL. Polskie Stronnictwo Ludowe jest mi szczególnie bliskie. Bardzo proszę Państwa w wsparcie. KRZYSZTOF ŚMICH - lat 54 wdowiec, dwóch dorosłych synów. Lekarz. Jako przyszły Radny mam zamiar położyć szczególny nacisk na opiekę zdrowotną i społeczną, tworzenie nowych miejsc pracy i ochronę już istniejących. Wspierać rozwój infrastrukturalny i wyjątkowość naszego miasta. Z Waszym poparciem możemy tworzyć same dobre rzeczy.

Bardzo tani kontroli nie liczy. Zawsze przyjmie. Przyjmuje tez w ośrodku w Konopiskach na kasę chorych.

wyszukuje choroby i zwodzi.daje złe diagnozy.przepisuje leki sugerowane przez producenta.pewnie jeżdzi na wakacje sponserowane

mój mały synek był pod opieka pana doktora i na początku nie miałam żadnych zastrzeżeń,wnikliwie zlecał badania,słuchał lecz po kilku miesiącach miałam wrażenie jakby panu doktorowi przestało zależeć .To prawda ten pediatra nie jest uśmiechnięty od ucha do ucha więc jeśli komuś to przeszkadza niech poszuka kawalarza,mnie to akurat nie przeszkadzało.