prof. Krzysztof Sodowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

2,9

Nie była to moja pierwsza wizyta w centrum SODOWSKI i nie pierwsza na NFZ ale za to była pierwsza u Pana Profesora ,pierwsza i ostatnia generalnie nic się nie dowiedziałam bardzo małomówny ,mimo iż sam stwierdził że po drugim CC nie powinnam już zajść w ciążę zaproponował tylko tabletki antykoncepcyjne których nazwy sam nie pamiętał , nie chętnie przeprowadził badanie (usłyszałam nie będę pani dziś męczył )ale suma sumaru zostało ono wykonane .nie wiem czy takie podejście było spowodowane tym iż wizyta była na NFZ czy pan profesor poprostu ma takie olewackie podejście do pacjenta .

Lekarz godny polecenia. Prowadziłam u Pana Profesora ciążę bliźniaczą i nie mogę powiedzieć złego słowa. U jednego z moich dzieci były podejrzenia zespołu Downa lub Turnera i po szczegółowych badaniach wątpliwości zostały rozwiązane a dalej ciąża była prowadzona solidnie na tyle na ile się dało. W prawdzie urodziłam w 30 tyg ale było to spowodowane skurczami a nie złą opieką lekarską. Dzieci ważyły po 924g i 1058g i gdyby nie rozbudowany oddział neonatologiczny w szpitalu w Rudzie Śląskiej dzięki Panu Profesorowi i znających się na rzeczy lekarzom miały by ciężko przeżyć. Obecnie dzieci znajdują się już prawie trzeci miesiąc na tym oddziale i stale spotykam Profesora w szpitalu. Każdy problem z jakim do Niego przyszłam natychmiast rozwiązał, zawsze pytał jak się czuję razem z dziećmi, generalnie miły i sympatyczny. Jasne że u takiego specjalisty pieniądze idą jak woda jednakże Profesor zna się na rzeczy i wie co robi. Nie na darmo uczył się tyle czasu i wywalił na naukę tyle kasy żeby brać grosze za wizytę. Zawsze udzielał mi pełnych informacji i doradzał najlepiej jak potrafił. Bardzo konkretny lekarz i nie zawsze musi iść to w parze z byciem miłym i wchodzeniem do czterech liter pacjentowi. Teraz razem z maleństwami czekamy lada moment na wypis ze szpitala i swoje życie w pewnym stopniu na pewno zawdzięczają właśnie Panu Profesorowi.

Nie polecam! Wizyta w gabinecie 3min,małomowny. Bagatelizuje problemy ,które później kończą się tragedią!!!!!

Nie polecam!
Wizyta w gabinecie 3min,małomowny.
Bagatelizuje problemy ,które później kończą się tragedią!!!!!

Pan Krzysztof jest najlepszym specjalistą na Śląsku. Miły, uprzejmy i godny polecenia. Bardzo rozmowny i konkretny. Owszem, lekarz dla ludzi z kasą, bo jeżeli chcesz być zdrowym to musisz wydać na to pieniądze, nic nie ma za darmo (chyba, że zdasz się na służbę zdrowia, a wtedy nigdy nic nie wiadomo ;) ). Najnowszy sprzęt, niesamowita wiedza i cudowne podejście. Więcej takich lekarzy !

Najlepszy specjalista na śląsku jesli chodzi o ginekologię ,leczy wszystkie schorzenia ukł. rodnego nie tylko jak większośc oczekuje prowadzenia ciązy.Do tego w gabinecie mozna się zaszczepić p/wirusowi hpv za przyzwoitą cenę.Do lekarzy nie chodzi się dlatego , że sie ich lubi - bo to nie zupa pomidorowa. Jesli chodzi o ceny sa takie same jak w każdym innym prywatnym gabinecie, wiem o tym mam porównanie.

I wizyta, nowy gabinet, ceny kosmiczne, małomówny i mało czasu dla pacjenta za 300 zł to naprawdę mogłaby być pacjentka lepiej traktowana.

Wykonal zle powazna operacje...teraz mam problem!Musze byc ponownie operowana!Wlasnie minely 2-lata...a za tydzien ponownie bede operowana!Nie polecam tego lekarz nikomu!!!

Prof. Sodowski jest jak najbardziej lekarzem godnym polecenia! Prowadził moją ciąże i nie mogę powiedzieć złego zdania o nim! Jest bardzo dobrym specjalistą.Polecam!!!

Byłam na konsultacji Pan Doktor za wizytę nie wziął ani grosza

Byłam na konsultacji Pan Doktor za wizytę nie wziął ani grosza

Wieczne spóźnienia do prywatnego gabinetu. Bardzo małomówny - nie odpowiada na konkretne pytania, nie reaguje w żaden sposób na zgłaszany problem, który po kilku latach skończył się zabiegiem wykonanym przez innego lekarza. Można było tego uniknąć, bo wystarczyło parę lat wcześniej zastosować bardzo proste leczenie farmakologiczne.