dr n. med. Krzysztof Sołtys

Psychiatra

Leczę się u dr Sołtysa od czterech lat. Bywały chwile, kiedy myślałam sobie, że chce we mnie pakować tylko leki - w dodatku neuroleptyki i tyle. Bywały też chwile, kiedy zachwycona po wizycie i psychoedukacyjnej rozmowie motywowałam się do pracy. Z perspektywy lat i samoświadomości mogę powiedzieć, że to dobry lekarz, który łączy farmakologię z terapią, do której zachęca pacjentów. Jak sam ostatnio stwierdził: oby dwie są jak nogi, potrzebne człowiekowi. Jedna bez drugiej w wielu przypadkach po prostu "nie chodzi". Jest niezwykle spokojnym, zrównoważonym ;) człowiekiem. Prowadzi mnie w leczeniu chad i bpd. Wielokrotnie próbowałam go sprowokować, bywałam trudną pacjentką, nie chciałam brać leków, a potem chciałam, jednak na moich warunkach. Nie stracił do mnie cierpliwości, nie unikał trudnych tematów a nawet kontaktował się z moją terapeutką w przypadku wątpliwości, co do mojego stanu zdrowia. Cieszę się, że znalazłam go, zwłaszcza, że było to w bardzo ciężkim dla mnie okresie i na NFZ. Polecam i pozdrawiam.

Pan Doktor,to osoba na pewno godna zaufania,jak na psychiatrę poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu,obojętnie czy to wizyta prywatna czy publiczna,bo byłem i na takiej,i na takiej. Pan Doktor dopasował lek do mojej NN(ZZOK)przez pierwsze trzy miesiące było super,potem zrobiłem przerwę w przyjmowaniu leku i przestał działać(nigdy tego nie róbcie!)teraz idę na kolejną wizytę z prośbą o inny lek.

bardzo mily i kompetentny lekarz, nie naciaga pacjentow na prywatne leczenie. Proponuje dalsze leczenie w placowce publicznej w ktorej pracuje. I tez tam w taki sam sposob podchodzi do pacjenta jak w prywatnej praktyce. Polecam go bardzo po dwoch wizytach.

proszę mi wierzyć, że mam ogromne porównanie i dr Sołtys jest najlepszym specjalistą z jakim można mieć do czynienia..

Szukałam pomocy u wielu lekarzy tej specjalności, ale żaden z nich nie okazał się być takim profesjonalistą jak dr Sołtys. Żałuję, że nie znalazłam Pana Doktora wcześniej i traciłam czas na niekompetentnych naciągaczy.Pacjentka z lękami.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Gdynia"?

Inżynierska 19
81-512 Gdynia