dr Krzysztof Stanek

Tragedia. Omijac go należy szerokim łukiem. Mój mąż zmarł przez niego. Co on potrafi ? Wyciąć wyrostek ?????

Świetny lekarz, uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia. Operował mnie dwa razy, dwie przepukliny kilka lat temu, zrobił to moim zdaniem najlepszą metodą a po za tym w tego typu zabiegach zdarzają się po operacyjne uciski na nerw i bóle które mogą trwać miesiącami, ja takich nie miałem co potwierdza tylko fachowość dr Stanka. Dziękuję

Bardzo dobry lekarz,profesjonalny i kompetentny.Polecam dr K.Stanka,nikt sie na nim nie zawiedzie .Rzetelnosc to glowna cecha tego lekarza.

Wspanialy lekarz,bardzo profesjonalny,budzacy zaufanie,ma swietne wyniki pomimo tego,ze pracuje w ciezkich warunkachBardzo polecam tego lekarza.