prof. dr hab. n. med. Krzysztof Strojek

Diabetolog

Pan Profesor to świetny fachowiec, świetny lekarz. Specjalista od najtrudniejszych przypadków cukrzycy. Polecam.

Witam Potrzebuję pomocy z waszej strony . Podpowiedzcie jak się dostać do Profesora na wizytę (przyjmuje prywatnie ) Pozdrawiam

Witam

Potrzebuję pomocy z waszej strony .
Podpowiedzcie jak się dostać do Profesora na wizytę (przyjmuje prywatnie )

Pozdrawiam

Świetny fachowiec i bardzo sympatyczny człowiek.

Świetny fachowiec i bardzo sympatyczny człowiek.

Bardzo dobry lekarz, naukowiec, pełni rolę służebną, a nie gwiazdorską

Bardzo dobry lekarz, naukowiec, pełni rolę służebną, a nie gwiazdorską

Drogi pacjencie ! Jako "kolega w Chorobie" zapytam .Czy aby Twoje "gorzkie żale"nie powinieneś skierować sam do siebie???Nie ma na świecie lekarza,znachora,szamana,kóry wyleczy Twoja ,czy moją cukrzycę".Medycyna niestety jest w stanie TYLKO utzymać obecny "stan zachowania organizmu.A powikłania? Mam je i ja.Zawsze są wynikiem zbyt póżnego zdiagnozowania choroby,lekceważeniu jej,wreszcie nie stosowaniu się do zaleceń lekarza,obojętnie profesora ,czy lekarza pierwszego kontaktu.A co zalecam Tobie? Więcej pozytywnego myślenia i pisania również o wspaniałym człowieku i fachowcu jakim jest mi znany (tylko)z opini innych pacjentów prof.Strojek

Nic więcej do dodania; jeśli autor serwisu nie potrafi uporać się z (auto)reklamami lekarzy, to powinien zająć się czymś innym. Wszystko co mam do powiedzenia zawarłem w powyższych punktach. Amen

Wszystko co mam do powiedzenia zawarłem w powyższych punktach.
Amen

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań diabetologicznych (leczę się od kilku lat). Mam powikłania cukrzycy typu 2.

Pan prof. Krzysztof Strojek to wybitny specjalista, wspaniały człowiek i lekarz. Szczęściem w mojej chorobie był fakt, iż trafiłem pod Jego opiekę medyczną. Adam z Chorzowa

Nie znam lekarza bardziej kompetentnego niż.prof.Strojek w diabetologii

Nie znam lekarza bardziej kompetentnego niż.prof.Strojek w diabetologii

wspaniały specjalista było ze mną ciężko i bardzo cieszy mnie fakt że trafiłam na jego oddział bardzo mi pomógł opanować moją rozchwianą cukrzyce gorąco polecam