dr hab. Krzysztof Strzyzewski

Neurochirurg

Cudowny Pan Doktor. Poświęca dużo czasu, jasno odpowiada na pytania. Dokładnie przegląda historie leczenia dziecka.

Wspaniały.godny polecenia Pan doktor.Rodzice ktorych dzieci dostaną się na leczenie do Pana doktora naprawdę mogą czuć się bezpiecznie. Przed wielu laty uratował mojego syna którego operowal w wieku 6 miesięcy Dzięki Panu doktorowi mój syn żyje. skrupulatny.rzeczowy.a co najważniejsze cierpliwy Pan doktor nigdy nas- nikogo z rodziców nie pozostawił samych sobie.Tłumaczył nam wszystko cierpliwie ze szczegolami jak będzie przebiegać leczenie. Nasza cala rodzina będzie do końca życia Panu doktorowi wdzięczna

Przed wielu laty uratował mojego syna którego operowal w wieku 6 miesięcy
Dzięki Panu doktorowi mój syn żyje.
Nasza cala rodzina będzie do końca życia Panu doktorowi wdzięczna

Dziekuje,ze wiele razy uratował mojego synka🙏🏻Zawsze wie co robić i potrafi słuchać.Dzieki dr Strzyzewskiemu mój syn żyje.Zawsze będę mu wdzięczna.Polecam z całego serca❤️

Doskonały pod każdym względem. Niezwykle empatyczny i bardzo ciepły człowiek. Tylko spojrzał na naszego syna i od razu wiedział co jest nie tak. Wszystko dokładnie wytłumaczył, powiedział na czym będzie polegała operacja, zapewnił, że sam ją będzie przeprowadzał. Czuliśmy się dobrze zaopiekowani przez tego lekarza. Polecamy!

Jako specjalista w swojej dziedzinie BARDZO DOBRY ale mało poświęca czasu pacjentowi nie zleca dodatkowych badań rzadko prosi o konsultacje innego specjalisty trzeba za nim chodzić i prosić co nie zawsze skutkuje

Cudotwórca, wspaniały człowiek. Uratował mojego dziecko przed kalectwem Operował mojego syna dwukrotnie 13 lat temu. Chylę czoło przed tym człowiekiem. Beata K Toruń

Wspaniały lekarz takich już prawie sie nie spotyka ,połączenie kompetencji i życzliwości POLECAM

Bardzo polecam. Córeczka poważnie zachorowała a on badał ja poza kolejka! Jest uprzejmy profesjonalny a co najważniejsze doskonały lekarz!!!

Najlepszy lekarz specjalista jakiego znam.Polecam,dla dzieci ideał!!!

Najlepszy lekarz specjalista jakiego znam.Polecam,dla dzieci ideał!!!