dr hab. Krzysztof Strzyzewski

Neurochirurg

Doskonały pod każdym względem. Niezwykle empatyczny i bardzo ciepły człowiek. Tylko spojrzał na naszego syna i od razu wiedział co jest nie tak. Wszystko dokładnie wytłumaczył, powiedział na czym będzie polegała operacja, zapewnił, że sam ją będzie przeprowadzał. Czuliśmy się dobrze zaopiekowani przez tego lekarza. Polecamy!

Jako specjalista w swojej dziedzinie BARDZO DOBRY ale mało poświęca czasu pacjentowi nie zleca dodatkowych badań rzadko prosi o konsultacje innego specjalisty trzeba za nim chodzić i prosić co nie zawsze skutkuje

Cudotwórca, wspaniały człowiek. Uratował mojego dziecko przed kalectwem Operował mojego syna dwukrotnie 13 lat temu. Chylę czoło przed tym człowiekiem. Beata K Toruń

Wspaniały lekarz takich już prawie sie nie spotyka ,połączenie kompetencji i życzliwości POLECAM

Bardzo polecam. Córeczka poważnie zachorowała a on badał ja poza kolejka! Jest uprzejmy profesjonalny a co najważniejsze doskonały lekarz!!!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Poznań"?

dr

Słowackiego 12/1
60-823 Poznań

Jakub Moskal

Neurochirurg
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań