Krzysztof Sypniewski

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. miły, sympatyczny, delikatny. doradzi w każdej sytuacji, nie patrzy z góry na swoich pacjentów , jak to niektórzy lekarze mają w zwyczaju pomiatać ludźmi... jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doktorem.

Bardzo dobry lekarz, dobrze prowadzi ciążę. Lecz mógłby dokładniej opisywac rozwój dziecka. Ale jestem zzadowolona. O polecam innym.

Witam.dr.sypniewski jest lekarzem oddanym swoim pacjentką.nigdy nie są to wizyty szybkie i pobieżne.zawsze p.doktor ma czas na rozmowę,która pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości.jestem pacjentką prawie 20lat,która boryka się z wieloma chorobami ginekologicznymi.dzięki kompetencji p.doktora jest naprawdę super.DZIĘKI WIELKIE

Polecam Doktora jak najbardziej przesympatyczny lekarz doradzi przygotuje przychicznie pacijenktke.jest wspanialym lekarzem prowadzi moja druga ciaze i jestem zniego jak najbarzdiej zadowolona takze z czystym sumieniem polecam :)

polecam lekarza w 10000% prowadził mi 4 ciaze ;) i jestem strasznie zadolowolna z tego lekarza ,,,mily ,sympatyczny,,porozmawia,pocieszy ....z calego serca polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Radomsko"?

prywatny gabinet

Ewa Rogulska