dr n. med. Krzysztof Sysło

1,5

Podejście lekarza to jakaś tragedia. Osoba wypalona zawodowo. Po zadaniu pytania nawet nie czekał na odpowiedz tylko zaczął coś wpisywać w komputer. Następnie jak próbowałem odpowiedzieć to uciszał mnie, ponieważ przeszkadzam mu w pisaniu. Nie miał pojęcia co i jak ma sprawdzać. Całą wizyta byle szybciej do następnego pacjenta... To ten typ orzecznika, który przywraca gościa bez nogi do pracy fizycznej. Nie polecam

Ten orzecznik nawet zmierzyć ciśnienia tętniczego nie umie, to mierzenie trwa sekundę. Czemu takiego człowieka wystawiają w Zusie zero tolerancji i słychać jak przez drzwi w w przychodni na curii to krzyczy na ludzi.

Lekarz w ZUS tarnow orzecznik Zero szacunku do pacjenta Stwierdził po poruszeniu noga ze jest wszystko okej a mój prywatny lekarz po rezonansie jawnie pokazał i wytłumaczył ze noga powinna być pod operacje , lecz jest szansa rehabilitacja uratować . Niestety tak wykształcony lekarz orzecznik stwierdził ze można pracować mimo ze mam zakaz od ortopedy 0 gwiazdek takich ludzi nie powinno być

Lekarz w ZUS tarnow orzecznik
Zero szacunku do pacjenta
0 gwiazdek takich ludzi nie powinno być

Lekarz orzecznik w ZUS Tarnów . P.doktor na komisji orzekającej nie jest zapoznany z dokumentacją medyczna , nie słucha pacjęta , zadaje szablonowo pytania i ocenia po wyglądzie zewnętrznym , a nie po stanie zdrowia.

Lekarz tragedia, niemiły, bezczelny totalna masakra . Nie powinni zatrudniać takich ludzi jak On. Zero szacunku do pacjenta.

Nie dam wszystkiego na 1 gwiazdkę, bo przeżyłem. Lekarz od razu atakuje słownie pacjenta chcąc wywrzeć na nim presję i potknięcie przez brak odpowiedniej wiedzy, której pacjent mieć nie musi. Czuje wyższość nad pacjentem. Pyta o coś, następnie przerywa odpowiedzi nie dając nic wyjaśnić. Sam nie wyjaśnia ani nic nie tłumaczy. Wydaje tylko polecenia, lecz z zachowaniem jakichś tam zasad kultury osobistej. "Badanie" to tylko w cudzysłowie tak naprawdę. Lekarz mówi, a właściwie bełkocze pod nosem, że zwolnienie jest prawidłowo wystawione, po czym wyprasza pacjenta dając mu orzeczenie, na którym ...

Nie dam wszystkiego na 1 gwiazdkę, bo przeżyłem.
Lekarz od razu atakuje słownie pacjenta chcąc wywrzeć na nim presję i potknięcie przez brak odpowiedniej wiedzy, której pacjent mieć nie musi. Czuje wyższość nad pacjentem. Pyta o coś, następnie przerywa odpowiedzi nie dając nic wyjaśnić. Sam nie wyjaśnia ani nic nie tłumaczy. Wydaje tylko polecenia, lecz z zachowaniem jakichś tam zasad kultury osobistej. "Badanie" to tylko w cudzysłowie tak naprawdę. Lekarz mówi, a właściwie bełkocze pod nosem, że zwolnienie jest prawidłowo wystawione, po czym wyprasza pacjenta dając mu orzeczenie, na którym zwolnienie jest skrócone bez słowa wyjaśnienia dlaczego.
Mniej więcej w ten sposób wyobrażałem sobie pierwszą wizytę w ZUSie, choć zdziwił mnie brak czekania i miła pani w sekretariacie.

Brak zainteresowania podczas badania na orzecznictwie lekarskim. Nie chciał i nie zobaczył na resztę dokumentów jakie miałem przy sobie. Na zdjecia. Nic. Jak kardiolog może orzekać w sprawach ortopedycznych. Kpina!

Brak zainteresowania podczas badania na orzecznictwie lekarskim.
Jak kardiolog może orzekać w sprawach ortopedycznych. Kpina!

Totalny ignorant, niekulturalny i zadufany w sobie. Ale to cechuje tych niedouczonych co to chcieliby ale niewiele potrafią.Panie doktorze, poważanie i szacunek zyskuje się prezentując poziom kultury i kompetencje. Niech pan pamięta, że orzecznikiem się bywa a lekarzem się powinno być, czego panu życzę, chociaż chyba już za późno.

Wspolczuje wszytkim ktorzy maja kontakt z tym panem az dzw bierze ze sa tacy ludzie jeszcze na tym swiecie a pamietajcie ze zlo zawszebwraca boze chron nas przed takimi ludzmie.

Faktycznie mało uprzejmy. Mama przyszła na wizytę 15 min. wcześniej i darł się na nią że się spóźniła i czeka na nią ... Co do kompetencji to trudno ocenić, dał skierowania na badania, mało tłumaczył ...