lekarz Krzysztof Szachta

Chirurg ogólny

Lekarz o najwyższej klasie odpowiedzialności , empatii do pacjenta , profesjonalny , wzór do naśladowania nie tylko dla młodszych kolegów.Szpital Matopat wzorowy w zakresie pobytu pacjenta . dwie operacje udane w rewelacyjny sposób. pozdrawiamy , polecamy , dziękujemy. Adam P wraz żoną Małgorzatą P

dwie operacje udane w rewelacyjny sposób.
pozdrawiamy , polecamy , dziękujemy. Adam P wraz żoną Małgorzatą P

Pan Doktor Szachta to lekarz z prawdziwego powołania, powinien być wzorem do naśladowania dla innych lekarzy, najwyższy profesjonalizm, po prostu wspaniały lekarz i człowiek. Cały zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również wspaniały. Pacjent jest najważniejszy. Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa, pełna kultury i troski o pacjenta, z uśmiechem na twarzy. Nie sądziłam że tak może wyglądać pobyt w szpitalu. Byłam w celu wykonania cholecystektomii laparoskopowej kamica pęcherzyka żółciowego dnia 19.09.2013r. Dziękuję serdecznie.Wiesława.W.

Pan Doktor Szachta to lekarz z prawdziwego powołania, powinien być wzorem do naśladowania dla innych lekarzy, najwyższy profesjonalizm, po prostu wspaniały lekarz i człowiek. Cały zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również wspaniały. Pacjent jest najważniejszy. Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa, pełna kultury i troski o pacjenta, z uśmiechem na twarzy. Nie sądziłam że tak może wyglądać pobyt w szpitalu. Jestem po operacji 6 dni i czuję się super. Gorąco polecam. Pacjentka z Włocławka.

Lekarz z powołania, najwyższy profesjonalizm! Opieka w szpitalu MATOPAT wzorowa!

Byłam pacjentką dr Szachty. Kultura, profesjonalizm to opinia, która mówi sama za siebie. Mimo faktu, że moja wizyta i zabieg refundowane były z NFZ byłam traktowana jak człowiek. Teresa z Grudziądza

Byłam pacjentką dr Szachty.
Kultura, profesjonalizm to opinia, która mówi sama za siebie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Toruń"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

Gałczyńskiego 45