dr n. med. Krzysztof Szafranko

Ginekolog

Dr Szafranko poznałam w szpitalu MSW, kiedy rodziłam przez cesarkę. Mój Tomek leżał miednicowo, dlatego musiałam mieć ciecie. Operację bardzo fachowo wykonał dr Szafranko. Przy cięciu był mój mąż i wszystko obserwował. Bardzo cieszę się z możliwości obecności męża przy porodzie. Dało mi to poczucie bezpieczeństwa. Cały pobyt w Klinice Położnictwa wspominam bardzo dobrze. Szczególnie miło wspominam dr Szafranko, który przez cały czas pobytu odwiedzał mnie i interesował się moim zdrowiem. Po porodzie byłam u doktora. Wizyta w sumie najtańsza nie była, ale nie żałuję bo jestem pewna, że otrzymałam fachową i rzetelną wiedzę o moim zdrowiu. Razem z mężem zdecydowaliśmy, że następną ciążę poprowadzi dr Szafranko i bardzo bym chciała rodzić w Szpitalu MSW. Wstępnie tak umówiłam się z doktorem. Nie wiem czy Pan doktor czyta to forum, ale chciałam jeszcze raz bardzo podziękować za okazaną opiekę. Marta, mama Tomka.

dr Szafranko to bardzo dobry fachowiec. Rozpoznał u mnie niedoczynność tarczycy i odpowiednio prowadził w ciązy. Dzięki niemu udało mi się, po wielu wcześniejszych problemach urodzić dwa lata temu zdrowa, śliczną córeczkę. Sprawne cesarskie cięcie, zero komplikacji, dzisiaj niewielka blizna. Rzeczowy, konkretny. W moim przypadku stawiał zawsze trafne diagnozy. Godny zaufania. Polecam.

Świetny specjalista! Zlecił mi mnóstwo badań, o których żaden inny lekarz (a byłam u kilku) nawet nie pomyślał. Dzięki nim rozpoznał u mnie klika problemów zdrowotnych i wdrożył odpowiednie leczenie. Do tego ciepły, przemiły, serdeczny, bardzo kompetentny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Może trochę droga wizyta, ale moim zdaniem naprawdę jest warto zapłacić trochę więcej, przynajmniej wiem za co płacę. Dodam, że staraŁAM się o dziecko po poronieniu. Wszyscy lekarze do tej pory mówili mi, że "czasami tak się zdarza", a on jeden wpadł na pomysł co można zrobić by uniknąć kolejnego ...

Do tego ciepły, przemiły, serdeczny, bardzo kompetentny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Może trochę droga wizyta, ale moim zdaniem naprawdę jest warto zapłacić trochę więcej, przynajmniej wiem za co płacę. Dodam, że staraŁAM się o dziecko po poronieniu. Wszyscy lekarze do tej pory mówili mi, że "czasami tak się zdarza", a on jeden wpadł na pomysł co można zrobić by uniknąć kolejnego niepowodzenia. Teraz jestem po porodzie. Ciążę prowadził i cięcie robił dr Szafranko. Pełen profesjonalizm.
Jestem mu BARDZO WDZIĘCZNA !!!!!!!!!

Doktor Szafranko to bardzo porządny lekarz. Super człowiek, posiada dużą wiedze w swojej dziedzinie, miły, kompetentny, godny zaufania człowiek! Zawsze udzielał mi mądrych i fachowych rad, bardzo duzo mi pomógł, zawsze miał czas dla mnie,objął mnie troskliwa opieka i nigdy mnie nie zbył,to jaki to człowiek to tylko wiemy My-pacjentki!Tu i teraz chciałam Mu podziękowac,ze tak duzo dla mnie zrobił i dalej robi,bo od kilkudziesięciu lat jestem pod jego fachowa i specjalistyczną opieka. Pacjentki, jesli bedziecie kiedykolwiek sie decydować na jakiegoś ginekologa,to koniecznie zaufajcie temu lekarzowi,bo on przyczyni sie do tego,abyście sie czuły bezpiecznie pod jego opieka!To człowiek,który umie słuchac i umie tez rozładowac stres związany z wizyta w gabinecie.Nigdy nie mialam dylematu,ze zle wybrałam,wręcz odwrotnie,mysle,ze dokonałam dobrego wyboru,nawet najlepszego!!Pozdrawiam doktorze i zycze duzo,duzo zdrowia i cierpliwosci do pacjentek.A ja za wszystko serdecznie dziekuje.Zycze dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w zyciu prywatnym. Iza S.

Bardzo dobry, doświadczony lekarz. Wykrył i odpowiednio leczy u mnie niedoczynność tarczycy. Dzięki tem zaszłam w ciążę i mam udaną córeczkę. Polecam dr Szafrnko.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana