lekarz Krzysztof Szczęsny

2,9
2,9
2,7
2,6

Z całego serca polecam Pana doktora Krzysztofa Szczęsnego ,wytłumaczył mi na czym polegać będzie operacja,uczulił na to jak postępować po operacji, miły,z poczuciem humoru , wszystko konkretnie i na temat i bardzo szanuję takie podejście do pacjenta,od pierwszej chwili nie opuszczało mnie przekonanie ,że trafiłam do właściwego lekarza .

Odradzam z całego serca Człowiek niekompetętny , jak by przyjmował za karę Nie przejrzał płyt z badań MR (powiedział że są starej daty )a na aktualne nie dał skierowania,naciągnąć Mi ścięgno Achillesa na które narzekałem po czym dodał że On się tym nie zajmuję tylko ortopeda(a Ja nie mogłem dojść do przystanku autobusowego) Na pytanie czy to może być uraz poszczepienny odpowiedział że to eksperymenty na żywych ludziach i trudno powiedzieć przepisał Mi tylko środki przeciwbólowe. Sami sobie dajecie odpowiedzieć czy to jest lekarz godny polecenia i zaufania.NIE i jeszcze ...

Odradzam z całego serca
Człowiek niekompetętny , jak by przyjmował za karę
Sami sobie dajecie odpowiedzieć czy to jest lekarz godny polecenia i zaufania.NIE i jeszcze raz NIE.
Może za kasę prywatnie coś komuś pomógł ale na NFZ należy go omijać z daleka

Konkretny, rzeczowy fachowiec w swojej dziedzinie. Pierwszy kontakt może sprawdzić wrażenie, że mamy czynienia z nieczułym człowiekiem, ale tak nie jest. W tej chwili jestem pacjentem doktora Szczęsnego - przebywam na oddziale neurochirurgii cztery dni po operacji, którą osobiście przeprowadził. Już chodzę a doktor nieustannie troskliwie monitoruje mój stan. Zapewniam, że to miły człowiek.

Zapewniam, że to miły człowiek.

Zapewniam, że to miły człowiek.

Lekarz ordynarny , bezczelny i arogancki .Nie ma szacunku dla osób starszych , pacjentowi wytyka wagę choć sam wymaga diety. Nikomu nie polecam takiego lekarza i wyglada ze pan doktor urodzil sie z nie nawiscia i pogarda dla innych osob.

jako neurochirurg.nie uprzejmy, lekceważy , brak zaangażowania w pomoc bo to nie on umawiał się na konsultacje,więc jej nie przeprowadzi jeżeli nie ma się nowotworu,nie jest się godnym poświęcenia czasu i uwagi.

Bardzo dobry lekarz specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii. Zawsze gotowy do wyjaśnień, do dyskusji, uprzejmy, bardzo dobry fachowiec. Gratuluję Panie doktorze wielu medycznych osiągnięć i polecam innym pacjentom z Wielkopolski !

Lekarz który rzeczywiście jest bardzo ordynarny, wyzywa ludzi od kłamców, chyba myśli że jest "bogiem" bo skończył studia doktorskie a nie ma pojęcia o etyce lekarskiej. Zero współczucia i zrozumienia dla chorych. Nie stara się pomóc a wręcz przeciwnie doszukuje się kosmicznych problemów. W każdym razie mam nadzieje że istnieje sprawiedliwość na tym świecie i może kiedyś role się odwrócą...

Arogancja i brak poszanowania nie tylko do chorego ale nawet do bliskich pacjenta zbywanie półsłówkami to jego domena

Może na prywatnych wizytach jest miły i sympatyczny ale nie polecam jeżeli chodzi o państwową wizyt MASAKRA !!!!!!!!!!