dr n. med. Krzysztof Szkarłat

Urolog

Cóż mogę powiedzieć. Do dr. Krzysztofa Szkarłata trafiłem w marcu 2014 po nieudanej operacji moczowodu w innym szpitalu. Jedyne co mi byli w stanie zaoferować inni urolodzy po 6-ciu miesiącach leczenia pooperacyjnego to było usunięcie zdrowej nerki. Czterech urologów z takich ośrodków jak Poznań i Łódź odmówiło podjęcia się operacji z uwagi na brak odpowiednich narzędzi i zespołu operacyjnego. Powodzenie operacji kształtowało się na poziomie ok 20%. Ponownej operacji podjął się dr. Szkarłat. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom oraz zaangażowaniu całego zespołu operacyjnego nerkę nadal mam, zwężenie moczowodowe póki co (trzy lata od operacji) nie powróciło. Pracuję, żyję normalnie. Tylko tyle i aż tyle.

Polecam tego lekarza. W porównaniu do innych urologów u których byłem, ten jako jedyny wykazał się chęcią i wiedzą na temat leczenia zapalenia prostaty. Inni rozkładali ręce i mówili, że nic się nie da zrobić

lekarz przereklamowany: 1. bardzo drogi- wizyta 170zł +recepta (leki 540zł);konsutacja wyników z laboratorium (200zł!-koszmar) - okazało się , ze lek za 150zł, który musiałem wykupic z recepty jest niepotrzebny; 2. zła diagnoza- najpierw dostałem leki gdyz lekarz był przekonany, ze to potwierdzą wyniki badań; gdy wyniki badan tego nie potwierdziły podtrzymał poprzenia diagnoze (poza wyrzuceniem do kosza antybiotyku za 150zł; musze szukac innego urologa- tylko na opinie w internecie nie moge juz liczyc - patrząc na pozytywne opinie poniżej

Bardzo dobry lekarz. Dba o pacjenta od początku do końca. Świetny gospodarz oddziału urologicznego w Kościerzynie.

Uważam, że jest to bardzo dobry urolog. Polecam innym.

Uważam, że jest to bardzo dobry urolog.
Polecam innym.

Wciąż poszukujesz "Urolog Gdańsk"?

kliniczna
Centrum Medyczne IMED