dr n. med. Krzysztof Szmatłoch

Lekarz godny zaufania,majacy duzo cierpliwosci w podejsciu do pacjenta.W sposob zrozumialy tlumaczy diagnoze i sposoby leczenia.Czlowiek o wielkiej kulturze.Leczylam sie zarowno prywatnie jak i w klinice.Szkoda ze nie pracuje juz na Pomorzanach .Goraco polecam.

Wysoka kultura osobista, specjalista potrafiący w sposób przystępny opisać problem pacjentowi, bardzo kompetentny, dba o pacjenta

BARDZO KOMPETENTNY SPECJALISTA, MÓJ MĄŻ DZIĘKI NIEMU ODZYSKAŁ WZROK, PO PRZEPROWADZONYM PRZEZ DOKTORA ZABIEGU WITREKTOMII. NIE OBIECYWAŁ CUDÓW, A JEDNAK WSZYSTKO SIĘ POWIODŁO.CIERPLIWY I RZECZOWY,WYJAŚNIA WSZYSTKIE ZAWIŁOŚCI. POLECAM GO MAJĄCYM PROBLEMY ZE WZROKIEM CUKRZYKOM, WIERZCIE NIE POTRZEBNY NAM PROFESOR Z ŁODZI, GDY MAMY TU W SZCZECINIE SUPER SPECJALISTĘ

Jest to pierwszy lekarz, który pytał i chciał wysłuchać wykorzystując moje odczucia do postawienia diagnozy. Wytłumaczył jasno i prostym językiem wszystko to, co w tym momęcie mogłam zrozumieć. Z gabinet wyszłam spokojna choć diagnoza była pesymistyczna. Dziękuję bardzo, że nie zostałam potraktowana jak przypadek. Po prostu widział we mnie człowieka. Raz jeszcze dziękuję. Pozdrawiam Pana Doktora. P.S. Była to moja pierwsza wizyta, nie ostatnia, cieszę się, że trafiłam do tego lekarza.

Godny polecenia, bardzo kompetentny, cechuje duża kultura osobista.

Godny polecenia, bardzo kompetentny, cechuje duża kultura osobista.

Kontaktuję się z tym lekarzem od dwóch lat z tytułu problemów zdrowotnych mojego teścia. Polecam Pana doktora!

Polecam Pana doktora!