lekarz Krzysztof Szmigiel

2,9
2,7
2,7

Wziął pieniądze po czym odesłał mnie do innego specjalisty ze złamanym palcem... Nawet nie powiedział jak ma wyglądać leczenie

Lekarz z mało profesjonalnym podejściem.Mam pewną dolegliwość związaną najprawdopodobniej z nagromadzeniem się tłuszczu w następstwie otyłości,na którą cierpiałem w dzieciństwie. Podczas wizyty PRYWATNEJ nawet nie obejrzał mojego problemu, od razu po usłyszeniu powiedział, że to nie jest sprawa dla chirurga, stwierdził, że takich rzeczy się w ogóle nie usuwa, co przeczyło z tym, co mówili mi pozostali lekarze, w tym inni chirurdzy.Takie zabiegi wykonuje się (choć głównie jest to specjalność chirurgów plastycznych), można nawet zrobić to na kasę chorych (na co bardzo liczyłem), ten lekarz natomiast z ironią odparł, że co to niby przeszkadza w funkcjonowaniu, a prawdą jest, że bardzo przeszkadza... Nie zapoznał się z wynikami USG, badaniem od endokrynologa, "nie miał na to czasu". Nawet nie kazał mi się rozebrać, aby obejrzeć.

Przez tego lekarza mój tato nie żyje nie rozpoznał diagnozy i nie chciał go przewieź do innego szpitala twierdził że tato udaje a za parę godzin już nie żył Był od piątku do niedzieli a w tych dniach lekarz oglądał mecze piłki nożnej i nie miał czasu.

dziś byłam u tego Pana w szpitalu gość zalatany to fakt i to bardzo w końcu raczył nas przyjąć i pytanie do nas czy może zapalić papierosa ,bo już nie może wytrzymać mnie zamurowało tym bardziej, że byłam z 2 letnim dzieckiem ,walił do mnie na Ty no po prostu cham i prostak dosłownie!!!! strasznie nie miły na dodatek byłam umawiać termin operacji i głęboko sie zastanawiam czy nie zmienić szpitala na wieluń np bo tutaj po prostu się wystraszyłam. termin na zabieg 3 miesiace czekania i pyta się mnie czy zapisywać dziwnie to zabrzmiało tak jak by chciał zasugerować ...bez czekania :) skoro piszecie o łapówkach no to chyba na to tylko czeka. a jak ktoś napisał ,że zmarła pacjentka po jego zabiegu!no szok!! boję się:(

spoko gość, trochę zalatany ale zawsze udzieli chociaż garstkę info. tak jak jego żona Pani Krystyna bardzo kompleksowy szczery i doświadczony a że kiedyś cos i łapówki no cóż, ktoś jest winien bo te łapówki daje ?! uratował mojemu bratu życie dwukrotnie bez interesownie i co to się nazywa łapówkarz? oni już się dorobili nie potrzebują a wypłaty mają takie że ich nie przejedzą! masz kase i grubą kopertę to widocznie cię stać nie stać cie i nie dasz też udzielą pomocy- Szpital w Kępnie cieszy się naprawdę dobra renoma i to niby dzięki komu? tylko tym lekarzom którzy tam pracują poświęcają się i znoszą rozkapryszonych pacjentów i ich rodziny które myślą że można się pchac tam gdzie nie trzeba! pozdrawiam z Bolesławca>

BARDZO DOBRY LEKARZ. DZIEKI NIEMU ZYJE I FUNKCJONUJE. KONKRETNY I LICZACY SIE ZE ZDANIEM PACJENTA FACHOWIEC. JEGO ZONA ROWNIEZ NAJLEPSZA PROFESJONALISTKA W GINEKOLOGII W KEPNIE. SZCZERA DO BOLU I MOTYWUJACA PACJENTKI.

Polecam, kompetentna, uprzejma. W przeciwieństwie do dr Książka nie miała problemu by założyć kartę ciąży, pobrać wymaz, wypisać zaświadczenie o ciąży i skierować na odpowiednie badania, a przede wszystkim wydrukować zdjęcia maleństwa. Miałam obawy przed wizytą, ale po wejściu do gabinetu obawy znikły- Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, fachowa i naprawdę miła wbrew opiniom innym. Polecam

Omijajcie tego lekarza jesli wam Życie miłe. Tylko koperta się liczy i na tym kończy się leczenie pacjenta.

Ogólnie nic nowego -koperta średniej grubości i nic w zamian!!!!

Ogólnie nic nowego -koperta średniej grubości i nic w zamian!!!!

jest ok i zna się na rzeczy, aże pali fajkę- no cóż i szewc bez butów chodzi

jest ok i zna się na rzeczy, aże pali fajkę- no cóż i szewc bez butów chodzi