lekarz Krzysztof Szpejankowski

Chodziłam do doktora Szpejankowskiego i niestety pomimo że tak jak piszecie to bardzo miły człowiek jednak jego podejście do niektórych rzeczy jest zbyt swobodne. Tłumaczenie że czasem coś się zdarza nie podając powodu i nie szukając przyczyny jest dla mnie troszkę zbyt lekkim podejściem do tematu. To dobry lekarz jeżeli nic się nie dzieje. Jak najbardziej polecam go na pierwszą wizytę bo naprawdę będziecie zadowolone.

Bardzo żałuję że zaufałam temu lekarzowi. Prowadził moją ciąże i przez to że nie zauważył pewnych nieprawidłowości przeszłam CC w 7 miesiącu. Gdyby nie to że w byłam w szpitalu słowa położnej " Patrzyłabym z moim dzieciątkiem na wszystkich z góry". Bycie miłym w tym zawodzie nie wystarczy.

Polecam wszystkim a zwłaszcza na pierwszą wizytę

Polecam wszystkim a zwłaszcza na pierwszą wizytę

Byłam we wtorek w tamtym tygodniu i jestem mega zadowolona . Pan Krzysztof ma naprawdę świetne podejscie. Stres związany z wizytą odrazu schodzi.Odpowiada na wszystkie pytania z ogromną dokładnością .To jest po prostu "LUDZKI LEKARZ" POLECAM WSZYSTKIM - ja napewno tam wrócę =) ul. Zenitowa 15 (budynek Primadent )

POLECAM WSZYSTKIM - ja napewno tam wrócę =)

ul. Zenitowa 15 (budynek Primadent )

Bardzo miły i konkretny lekarz, przy tym delikatny i kompetentny, nie zbywa pacjetek, poświęca im dużo czasu. Jestem bardzo zadowlona z wizyty. Gorąco polecam, uważam, że jeden z najlepszych na podkarpaciu. Ma wszystkie cechy, jakie powinien mieć dobry ginekolog.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rzeszów"?

dr

37-500 Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów