prof. dr hab. n. med. Krzysztof Szyłło

Pan doktor pomimo swoich kompetencji i podejścia do pacjenta (tutaj nie powiem złego słowa) , jest bardzo drogi 300 złotych wizyty + 150 złotych za USG dopochwowe... Chyba płacimy za tytuł, bo samo badanie aż tak drogie nie jest, skoro inni lekarze tej specjalizacji mogą brać 100 - 150 złotych.

Lekarz,ktory najpierw operuje pacjentki,ktore mu zapłaciły na prywatnej wizycie. W moim przypadku podjał decyzje,gdzie taki zakres operacji nie był potrzebny. Dobrze,że inny operator zmienił decyzje podczas operacji. Jest niesympatyczny i autokratyczny

Jestem 4 m-ce po operacji guza jajnika.Guz na szczęście okazał się łagodny.Obecnie czuję się dobrze bez powikłań pooperacyjnych.Operacja wykonana w Klinice Ginekologii w Łodzi fachowo,staranne i estetyczne.P.Prof.K.Szyłło wg mojej oceny jest to lekarz ginekolog konkrety,rzeczowy,opanowany i wzbudzający zaufanie o miłym i spokojnym dla pacjętki usposobieniu .Tylko jak dla mnie trochę skąpy w słowach.Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie do szpitala i nie miałam dane do zrozumienia ,że mam za to zapłacić.Koszt prywatnej wizyty jest mało ważny.Liczy się zdrowie i życie.Moja głęboka wiara co do fachowości i wiedzy Pana Profesora pozwoliła mi łatwiej przejść przez ten trudny okres i pokonać stres.Jestem szczęśliwa ,że los w nieszczęściu jakie mnie spotkało oddał mnie w delikatne i lekkie ręce P.Profesora.Psychicznie czułam się bezpiecznie.W Klinice Ginekologi kobiety traktowane są na równych prawach w łagodzeniu dolegliwości przed i po operacji.
Polecam P a n a Profesora K.Szyłło Jest to lekarz wyjątkowy,wspaniały i piękny jako człowiek pod każdym względem.

Bardzo dobry lekarz,wielokrtnie to doświadczyłam. Polecam.

Bardzo dobry lekarz,wielokrtnie to doświadczyłam. Polecam.

fachowy i rzeczowy profesor godny polecenia!co prawda nie jest tani, ale tak jak moja poprzedniczka uważam że zdrowie i życie ludzkie jest bezcenne!niestety szkoda że poprzednim razem jak miałam problemy z jajnikami nie trafiłam do niego, bo teraz miałabym dwa a nie jeden jajnik!naprawde rzetelny specjalista -wie co robi, a nie tylko ściemnia!

Jest oszczędny w słowach ale konkretny a przy tym bardzo mądry .Operował mnie i jestem MU bardzo wdzięczna. Czułam się po zabiegu i teraz zresztą też bardzo dobrze , to jest profesjonalista godny polecenia.Może nie najtańszy ale zdrowie jest bezcenne należy o tym pamiętać!

Solidny,kompetentny.Podczas wizyt poświęca wystarczająco dużo czasu,natomiast w szpitalu wszystkie pacjentki traktuje tak samo. polecam.

polecam.

Profesor,to wybitny specjalista. Cieszę się że to właśnie do niego trafiłam.URATOWAŁ MI ŻYCIE !

Nie polecam i już nie pytajcie dlaczego bo chce o nim zapomnieć

Nie polecam i już nie pytajcie dlaczego bo chce o nim zapomnieć

super lekarz jako 14latka mialam operacje guza lewego jajnika teraz mam 21 i mam rocznegon synka czuje sie wspaniale.Pozdrawiam Pana doktora i polecam