Krzysztof Szymański

Ginekolog

Polecam doktora Szymańskiego całym sercem. Bardzo dokładny, miły, delikatny. Prowadził całą moją ciąże i zajmował się długo przed i nadal po. Dzięki niemu mam cudowną 2.5 letnią zdrową córeczkę. Jeździłam do niego specjalnie z Bytomia miło, że nie było w ciąży łatwo.

Pan doktor jest bardzo uprzejmy, badania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Jest bardzo dokładny i poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Gorąco polecam. Przyjmuje w Kamieniu w "Piątce".Niekrepujaca atmosfera,rzetelny, pamieta o badaniach.Poswieca pacjentce tyle czasu ile na to wymaga. Pierwsza wizyta trwała 45 min :) ale "znalazł" problem juz przy badaniu brzucha (wiec musi byc swietny)i juz jestem po operacji. Zawdzięczam mu życie! Nowotwor okazał sie byc niezłosliwy :) Inni lekarze bazgatelizowali bóle bo cytologia ok i wymaz. Nie poddawajcie sie dziewczyny-konsultujcie z nnymi lekarzami. W grę-tak jak u mnie-wchodzilo nie zdrowie a zycie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Będzin"?

Michał Wyciągłowski

40-668 Katowice
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27

Wojciech Dorczak