lekarz Krzysztof Tlałka

Bardzo dobry lekarz, a poza tym miły człowiek. Postawił trafną diagnozę mojemu synowi, a byłam u kilku specjalistów i żaden się nie wyznał. Polecam!

Pan Tlałka to super lekarz. Dobrze tłumaczy, widać, że zależy mu na zdrowiu pacjentów. Ciepły i bardzo oddany człowiek. Specjalista! Polecam!

Jako ordynator oddziału medycyny paliatywnej pan doktor jest wzorcowym lekarzem, dba o pacjentów, konsultuje stan pacjenta z lekarzami innych specjalności, chętnie i wyczerpująco rozmawia z krewnymi pacjenta, jest miły i życzliwy. Najwyższa ocena.

zyczliwy, zaangazowany w swoja prace. nie dal poznac,ze spieszy sie do domu,choc przyszedlem spytac o sstan zdrowia chorego w chwili gdy juz wychodzil z pracy. odpowiedzial spokojnie i wyczerpujaco na wszystkie zadane przeze mnie pytania,a nawet dowiedzialem sie wiecej niz oczekiwalem. Mily,wrazliwy,delikatny, wspaniale tlumaczy trudne medyczne sprawy,nie spotkalem lekarza,ktory bylby tak cierpliwy i mily dla choryc i ich rodzin. polecam z czystym sumieniem tego lekarza kazdemu.

Jest to bardzo mily czlowiek, uprzejmy, zyczliwy. Rozmawial ze mna o chorej babci dobre pol godziny. Nie okazal zniecierpliwienia. Nie spotkalam dotychczas tak oddanego lekarza jak doktor Tlalka.

bardziej zainteresowany dekoltem niż chorobą. Niegrzeczny oraz opryskliwy gdy nie okazuje mu się wiekszego zinteresowania jako mężczyżnie. Niechlujny, wydziela przykry zapach potu co pozostawia u pacjenta wrazenie braku sterylności. Mam wrażenie iż pieniadze sa dla niego wazniejsze niz dobro czlowieka. Nie polecam.

Serdecznie polecam. Pan doktor ma uprawnienia do prowadzenia badań dla kierowców.

nieobecny, mało zainteresowany problemem zdrowotnym pacjenta, niegrzeczny, zła diagnoza i leczenie , nie polecam ziuta