dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Bardzo miły lekarz a przede wszystkim człowiek, zapewnia przyjemną atmosfere podczas wizyty, wprowadza luźną atmosferę. Dokładnie tłumaczy przyczynę kontuzji. Widać, że lekarz z powołania. Z całego serca polecam!

Gorąco polecam. Wizyta odbyła się zgodnie z planem, była bardzo rzeczowa. Pan Dr wszystko dokładnie tłumaczył, przedstawił plan leczenia i rehabilitacji. Miły i komunikatywny ortopeda.

Lekarz z doświadczeniem, nie owija w bawełnę. Bardzo jestem zadowolony z wizyty oraz konsultacji , naprawdę szczerze Polecam zwłaszcza że jechałem do niego 300 km.

Pan doktor bardzo sympatyczny, zajmuje sie pacjentem, skupia sie na danym przypadku, polecam jak najbardziej.

Bardzo przyjazny lekarz. Wyjaśnił na wizycie dokładnie i zrozumiale co mi dolega i jaka jest przyczyna moich dolegliwości. Powiedział co mam dalej robić. Polecam.

Bardzo konkretny Doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile on tego wymaga. Jest bardzo ciepłą osobą, która naprawdę chce pomóc, bardzo zaangażowany. Szczerze polecam.

bardzo dobry lekarz! Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad. Zlecił niezbędne badania i rehabilitację. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Jestem Doktorowi bardzo wdzięczny!

Profesjonalna obsluga, trafiona diagnoza, wszystko wyjaśnione, wysoka kultura osobista, bardzo dobry kontakt z pacjentem, wizyta punktualna, dolegliwości minęły.

Kompetencja profesjonalizm przemila aparycja trafna diagnoza i konkretne zalecenia. Panie doktorze dziekuje serdecznie za pomoc.

Bardzo polecam. Pan Doktor dokładnie wytłumaczył mi na czym polega mój problem-wszystko wyja śnione, wątpliwości rozwioane. . Gabinet czysty, przychodnia medix elegancka. Wizyta punktualna.