lekarz Krzysztof Tucholski

1,6
1,7
1,5

Zgadzam się że wszystkimi opiniami. Jak można takiego lekarza bez empatii dopuścić do SORu. Drogi Panie czas oczekiwania na laryngologa to miesiąc czasu. Dzięki panu moja córka będzie chodziła do szkoly glucha. Tracił Pan czas na komentowanie czym jest SOR. A czy Pan ma odrobinę kultury i szacunku do pacjentów? Jak można puszczać sobie piosenki w trakcie badania?! Idzie skarga na NFZ na Pana

Szczerze powiedziawszy nie powinnam dać nawet jednej gwiazdki temu człowiekowi, bo lekarzem bym go nie nazwała. Trafiłam na SOR z dzieckiem z nawracającymi od kilku dni wymiotami, brakiem apetytu i apatią, ze skierowaniem od lekarza do USG I konsultacji pediatrycznej. Dopóki nie weszłam do gabinetu czułam się zaopiekowana, natomiast 10 minutową wizyta w gabinecie chyba miała na celu pokazać mi, że przyjechałam tylko zabrać cenny czas Panu doktorowi. Zaczęło się od wywodu że SOR jest od pilnej pomocy i że z takimi objawami idzie się do pediatry swojego i jego zadaniem jest udowodnić mi, że mogło to poczekać do jutra. Dziecko jako zalecenia otrzymało lekką dietę ponieważ nic mu nie dolega, wygląda dobrze.... spotkałam wielu lekarzy w swoim życiu i uważam, że to co reprezentuje ten lekarz jest poniżej jakichkolwiek kompetencji. Szanowna dyrekcjo Szpitala, proszę zwrócić uwagę na zachowanie swoich pracownikow. Rozumiem, że ciężko w obecnych czasach o zapełnienie luk w dyżurach ale taki brak kompetencji i empatii tylko psuje dobre wrażenie, jakie buduje reszta Waszych pracowników jak tylko przekroczy się progi budynku.

Nie wiem jak ktoś taki może leczyć dzieci. Jednym słowem masakra. Zachowuje się jakby swój zawód wykonywał za karę. Nie polecam . Zdała od takich ludzi. Nie rozumiem jak w Ligocie może być taki lekarz.

Arogancki, wybuchowy.Byłam z córką na sorze w Katowicach Stwierdził,że wszyscy,którzy czekają w poczekalni szwedają się i bez sensu przyjeżdżają.Okropny,gburowaty,niemiły.Wręcz krzyczał,że chyba wszyscy nie mają co w domu robić skoro tu przyjeżdżają.Cytuje gdyby pani zapłaciła za wizytę to by pani wiedziała po co przyszła/przecież zapłaciłam składkę/Powiedziałam,że powinien oscypki na deptaku sprzedawać a nie leczyć i to jeszcze dzieci.Jesli to ktoś z dyrekcji szpitala czyta to proszę coś z tym zrobić. Masakra

Byłam na SOR z dzieckiem z powodu nawracających biegunek od dwóch tygodni. Dziecko leczy się w GCZM w poradni gastrologicznej od kilku lat. Kilkakrotnie było hospitalizowane na Oddziale Gastrologii z powodu nieżytu jelitowego wywołanego przez adeno i rotawirusy. Jest po zapaleniu węzłów chłonnych krezki. Zapaleniu jelita cienkiego i grubego przez Clostridium difficille. Ma stłuszczenie trzustki. Czekaliśmy 3,5h na wizytę u lekarza, która trwała w sumie 10 minut z wykonaniem badania, gazometrii krwi i wypisem, ponieważ dziecko nie było odwodnione nie wymagało hospitalizacji. Lekarza nie interesowało, że dziecko ma biegunki od dwóch tygodni i na co się leczy tylko to co działo się dzisiaj. Skierowano nas z powrotem do Lekarza Rodzinnego. Pracuję w służbie zdrowia 20 lat i czegoś takiego nie widziałam. Kilka późniejszych numerów wchodziło od razu po przyjściu na SOR do gabinetu i wychodziło ze szpitala zanim doczekaliśmy się na pierwszą wizytę i jakiekolwiek badanie. Dobrze, że miałam zapas odzieży na zmianę. Nigdy wcześniej mnie coś takiego tam nie spotkało. Byłam na tym SORze wielokrotnie ze starszym i młodszym dzieckiem i zawsze bardzo dobrze nas zaopatrzono. Nie miałam wątpliwości, co do prawidłowej segregacji dzieci. Nie polecam tego lekarza jest arogancki i niekompetentny.

To już drugi raz , gdy na SOR trafiłam do tego człowieka (lekarzem go nie nazwę). Za pierwszym razem odesłał 6 tygodniowe dziecko z dusznością do domu uznając że przecież NIC JEJ NIE JEST i zalecił inhalacje solą. Po 2 dniach dziecko leżało pod tlenem (rsv). Dziś pojechałam z zaleceniem od pediatry pogarszającego się stanu dziecka, zmian osłuchowych odpornych na leczenie i z zaleceniem wykonania rtg. Pan Krzysztof ledwo dziecko osłuchał. Uznał że przecież TERAZ NIE KASZLE a na moje że kaszle do wymiotów w domu powiedzial ze to od ...

Pan Krzysztof ledwo dziecko osłuchał. Uznał że przecież TERAZ NIE KASZLE a na moje że kaszle do wymiotów w domu powiedzial ze to od połykania kataru. Rtg wykonał dla SWOJEGO bezpieczeństwa, bo ogólnie to dziecko jest zdrowe. Kiedy zapytałam dlaczego rano u pediatry były wyraźne zmiany słyszalne w płucach to odpowiedział że pewnie lekarka słuchała zanim dziecko połknęło katar a jak połknęło już to po prostu nic nie słychać. Opadły mi ręce.
Zostałam wypisana z hasłem PODAJE JEJ PANI COS WYKRZTUŚNEGO , NIE WIEM , NA PRZYKŁAD HERBAPECT.

Gdyby można było dostałby zero gwiazdek. Ten czlowiek nie powinien pracować w szpitalu tym bardziej z dziećmi. Arogancki, nieuprzejmy zero jakiejkolwiek empatii w stronę pacjenta. Dziecko chore co dwa tygodnie zapalnie krtani ze szczekającym duszącym kaszlem. Syn (2 lata) juz tyle razy trafiał na sor ze od samego widoku tego budynku zaczyna płakać i każe mi zawracać. Lekarz z stwierdził że dzieci z zapaleniem krtani tak nie płaczą a gardło ma czerwone od krzyku. " to dziecko jest zbyt zdrowe aby je tutaj leczyc". Słowa specjalisty po których odprawił nas z kwitkiem do domu . Więcej czasu spędziłem w poczekalni niż w jego gabinecie. Nikomu nie polecam !!

Jak taki człowiek może być lekarzem ??!! I do tego pediatra !! Najbardziej nieuprzejma, chamska osoba z jaka miałam w życiu kontakt. Zero empatii, na sor przejeżdzają przecież przerażeni rodzice i dzieci, a po kontakcie z tym lekarzem można poczuć się jeszcze gorzej i mieć wyrzuty sumienia, ze w ogóle człowiek przyjechał pomoc swojemu dziecku. Jak taki renomowany ( co do opieki dziecięcej) szpital, może pozwolić, aby taki człowiek miał kontakt z pacjentami ??!! Droga Dyrekcjo szpitala, proszę się przyjrzeć temu lekarzowi i podjąć jakieś kroki, bo z tego co czytam to sytuacja nie jest jegorazowa, a trwa już lata i nikt z tym nic nie robi !

Szczerze powiedziawszy nawet patrząc na pieczątkę z wypisu z sor nie dowierzam że człowiek ten jest lekarzem. W ciągu kilku minut podważył wielospecjalistyczną diagnostykę, chorobę i leczenie syna, twierdząc że dziecko jest zdrowe. Za to bardzo szybko, bez badań i podstaw sugerował że to my rodzice jesteśmy chorzy psychicznie. Całkowicie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat pana Krzysztofa.

Lekarz twierdzi ze jest rejonizacja i z dzieckiem chorym, ledwo przytomnym mam sobie jechac do "swojego" szpitala. Nie polecam, przestrzegam oby takich lekarzy coraz mniej. Szpital Ligota.