lekarz Krzysztof Tura

Chirurg ogólny, Ortopeda

Mik

08.12.2016

Pan dr. nie posiada specjalizacji z zakresu Medycyny Pracy a wydaje opinie do Sądu jako biegły o zdolności do pracy jeśli tylko taką opinie otrzymacie zgłaszaj zastrzeżenia. Bo Sąd uzna opinie.

Adam/Gosia

15.06.2016

Potwierdzam już przez innego pacjenta dodaną opinię o słabości w przypadku porażki. Wobec nie udanej operacji z oczywistej winy Pana doktora nie stanął na wysokości zadania z wytłumaczeniem się oraz co najmniej przeprosinami. Nie polecam , a szczególnie w przypadku porażki podczas operacji zatraca honor ...

Wobec nie udanej operacji z oczywistej winy Pana doktora nie stanął na wysokości zadania z wytłumaczeniem się oraz co najmniej przeprosinami. Nie polecam , a szczególnie w przypadku porażki podczas operacji zatraca honor i kulturę.
Oby takich błędów popełniał jak najmniej.

Jerzy

19.05.2015

Nie jestem i nie byłem pacjentem Pana doktora, ale pacjentką była i jest moja mama. Pan dr dwukrotnie ją operował po złamaniu kości udowej wstawiając endoprotezy. W obu przypadkach operacja dała pozytywne rezultaty pomimo znacznego wieku mamy, bo ma 88 lat. Pan dr udzielał mi wszystkich informacji dotyczących stanu zdrowia oraz dalszego leczenia w ramach rehabilitacji poszpitalnej. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia oraz kontaktu z doktorem. Zaznaczam, że mama korzysta z opieki lekarskiej dr Tury tylko w ramach NFZ, a nie prywatnie

magda

18.02.2015

Jako młody lekarz był bardzo dobry pracował wtedy na uniwersyteckiej dzięki niemu mam sprawną nogę . A teraz leczę się u pana doktora na kręgosłup . Świetny fachowiec .POLECAM

Joanna Kokoszyńska

03.04.2014

Bardzo dobry lekarz,czekam na operacje u niego na alloplatyke oby dwoch stawow kolanowych.W Wąbrzeźnie byl jako lekarz i mial bardzo dobra opinie od pacjentow.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Toruń"?

Gabinety Specjalistyczne DOKTOR
Podgórna 12