dr n. med. Krzysztof Tybor

Neurochirurg

Doktor Tybor operował nerwiaka zlokalizowanego przy rdzeniu kręgowym w zeszłym roku. Pomimo grożących powikłań nie ma śladu po jakiejkolwiek ingerencji poza blizną. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak bezinteresownego i ludzkiego lekarza. Pomimo oblężenia pacjentów znalazł dla nas czas i uprzejmość. Wdzięczność pozostanie chyba do końca życia. Dziękujemy z całego serca.

Dziękuję panu,całemu zespołowi,za udaną 5-cio godzinną operację kręgosłupa w dn 13.10.15r.Miałem zwichnięcie przedniogórnej krawędzi trzonu c7th1,operacja się udała,rehabilituję się,dziękuję panu panie Krzysztofie z całego serca,składam wyrazy szacunku i uznania,jestem panu bardzo wdzięczny,życzę panu panie Krzysztofie dużo zdrowia,pomyślności,sukcesów w pracy jak i również w życiu osobistym,składam jeszcze raz szczere podziękowania,z uznaniem oraz poważaniem.Radek Pacocha.

Dr Tybor urotowal zycie mojej mamie podczs 14-sto godzinnej operacji rok temu! Juz zawsze bede miala go w sercu jako wspanialego czlowieka dzieki ktoremu moja mama zyje :) Justyna Suska

Justyna Suska

najlepszy lekarz jakiego znam .malo takich lekarzy w naszym kraju.

najlepszy lekarz jakiego znam .malo takich lekarzy w naszym kraju.

niewiem czy ja mialem pecha czy jemu sie nie udalo ale jest gorzej niz przed Zabiegem operowal mi kregoslup szyjny

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łódź"?

Maciej Radek

Neurochirurg