dr n. med. Krzysztof Walczewski

Psychiatra, Psychoterapeuta

Bardzo polecam usługi doktora Walczewskiego. Jest niezwykle uprzejmy i bardzo kompetentny. Zawsze spokojnie przysłuchuje się moim problemom i proponuje optymalne rozwiązania. Jest spostrzegawczy i ma analityczny umysł co sprawia, że już po krótkiej rozmowie zdaje się wiedzieć więcej o pacjencie niż on sam o sobie.

Brak szacunku do ludzi, zero empatii,chłodny, Tworzy wokół siebie zła atmosferę,wykalkulowany,nastawiony na łatwy zarobek.

Lekarz ten zniszczył mi życie, a przede wszystkim mojemu synowi, aplikując mu "leki" które są gorsze od choroby i od których nie można się w żaden sposób uwolnić. Od ok. 6 lat żyję w przerażającym strachu. Mój syn bezpowrotnie traci najpiękniejsze lata swojej młodości. Gdybym była na miejscu doktora Walczewskiego i tylko tyle miałabym do zaoferowania swoim pacjentom, zrezygnowałabym z zawodu. A.K.

A.K.

Chodziłam do niego kilka lat temu. To był mój pierwszy kontakt z terapią. Dostałam skierowanie od reumatologa, więc nie była to moja decyzja. Pan doktor bez nacisku i cierpliwie sprawił, że zrozumiał, że warto pracować. Rozmawiał ze mną prostym, obrazowym językiem, czułam się bezpiecznie chociaż rozmowy były trudne i bolesne. Po zakończeniu terapii byłam żywą jej reklamą.

Nawet ksiądz sugerował że powinien sam się leczyć

Nawet ksiądz sugerował że powinien sam się leczyć

To wybitny specjalista, polecam wszystkim, byłem jego pacjentem i prawie w 100% udało mu się mnie wyleczyć. Jestem teraz pełen życia, radości. pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz.Byłoby jeszcze lepiej gdyby poświecał więcej czasu.Chyba ma wielu pacjentów.Jest bardzo grzeczny i zrównoważony.Osobiście jestem bardzo zadowolony z leczenia,jest znaczna poprawa.poprostu jest dobry w swoim fachu.

Polecam bardzo dobry lekarz ,leczę się od 6 lat u pana doktora i jest zawsze uprzejmy i pomoże rozwiązać każdy problem.

Doktor Walczewski jest bardzo dobrym i doswiadczonym lekarzem. Potrafi zrozumieć pacjenta i jego problemy zawsze mówi spokojnie i na temat a rozmowa jest konkretna i rzeczowa.

doktor Walczweski to bardzo kompetentna osoba.

doktor Walczweski to bardzo kompetentna osoba.