lekarz Krzysztof Warzocha

Wspaniały człowiek, ogromnie pomocny, lekarz z powołania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo mi pomógł.

Bardzo mi pomógł.

Fajny chirurg, robił mi mały zabieg -sprawnie, szybko, skutecznie bo mi pomógł niesamowicie! Wesoły z humorem człowiek, aż inaczej się człowiek u lekarza czuje, co do kompetencji niewiele mogę powiedzieć gdyż nie ja prowadziłem badania itd., a jedynie "miałem być cięty".

Świetny lekarz. Uprzejmy kompetentny godny polecenia. Posiada bardzo dużą wiedzę i nie przepisuje leków jak nie trzeba. 5/5

Bardzo dobry ,kompetentny lekarz .Miły serdeczny człowiek oby wszyscy lekarze w Sandomierzu byli tacy.

...najlepszy chirurg w Sandomierzu, godny polecenia kiedyś za takiego uważałam śp. dr Szymanskiego. Oby takich lekarzy więcej... Dzięki takim lekarzom, choroba nie urasta do rangi życiowej tragedii ...

dr.warzocha jest znakomitym,kompetetnym,o wysokiej kulturze lekarzem.Chce i pomaga swoim pacjentom najlepiej,jak potrafizzgodnie nie tylko ze zdobyta wiedza medyczna, ale takze(choc mlody wiekiem)doswiadczenim zyciowym.Serdecznie polecam ipozdrawiam.

Lekarz cham i tyle w tym temacie. Proponuje zmienić zawód doktorku, jak sie nie znasz na tym fachu.

Wspaniały lekarz i człowiek. Godny polecenia i zaufania.

Wspaniały lekarz i człowiek. Godny polecenia i zaufania.

polecam innym pacjentom ze wzgledu ze robi pacjentom wszystkie niezbedne badania aby postawic trafna diagnoze. Leczenie jest kompleksowe jesli potrzeba nie ma problemow i wysyła na konsultacje. Dla niego kazdy pacjent jest wazny niezaleznie od wieku, zawodu. Jak przyjmuje w poradni to nie tak jak inni pacjenci tylko 20 osob tylko tyle ile jest potrzebujacych osob. Nigdy nie odmowił mi przyjecia do poradnii nawet jak przyszlam pozno.