dr Krzysztof Wasilewski

Ginekolog

Bardzo dobry lekarz. Prawie rok temu pojawił się u mnie problem. Przez przypadek trafiłam na dra Wasilewskiego i jestem za to wdzięczna losowi. Bardzo mi pomógł i wyleczył. Można z nim swobodnie porozmaiwać, o wszystko zapytać. Nigdy nie sugerował, że mam przyjść do Jego prywatnego gabinetu, jak to robią inni lekarze.

Jako jedyny lekarz do którego nie chodziłam prywatnie zachowywał się wspaniale. Jedyny poprosił o kartę z historią choroby i odseperował ode mnie dziewczynę chorą na zapalenie oskrzeli. Swoją drogą jak można obok osoby walczącej o życie dziecka położyć zainfekowaną osobę.Dziękuje za ludzkie zachowanie:)

Trafiłam do Pani dr z kilkukrotnego polecenia. Rewelacja.

Trafiłam do Pani dr z kilkukrotnego polecenia. Rewelacja.

Rewelacyjny lekarz . Pod opieka dr.jestem od 2009 roku i nigdy sie nie zdarzyło by mi nie pomógł, zawsze pomocny i dający ogromne wsparcie. Naprawdę z całego serca polecam tego lekarza. wdzięczna za wszystko mama Oleńki.

super lekarz naprawdę godny polecenia:)

super lekarz naprawdę godny polecenia:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Inowrocław"?

Św.Ducha 5 Inowrocław

Janusz Grzybowski

al. Kopernika 7
Inowrocław
Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.

None

Cezary Rusak