Krzysztof Wieczorek

2,2
2,5
2,7
2,5

U doktora Wieczorka byłal to moja pierwsza moja wizyta,przebiegła w bardzo miłej atmosferze,lekarz przeprowadził badanie,przekazał mi cenne dla mnie informacje .Konkretny,kulturalny człowiek na pewno wrócę ponownie.

Ten lekarz to jedna wielka pomyłka! Bałabym wysłać do niego nawet psa a co tu mówić o prowadzeniu ciąży. Niestety, prowadziłam u niego pierwsza ciąże i nigdy więcej. O zwolnieniu zapomnij. Do 26 tygodnia czułam się ok więc nie potrzebowałam żadnego zwolnienia i chętnie jeździłam do pracy. W 38 tyg ciąży z powodu, iż macica uciskała na żołądek i rozebrać czułam straszne bóle nie mogłam siedzieć przez co nie byłam w stanie dojeżdżać do pracy. Do tego doszły bóle kręgosłupa lekarz stwierdził ze ciąża to nie choroba i mogę pracować a jak zacznę rodzic to karetka przyjedzie do pracy. Dodam tylko, że pracuje w Galeri Handlowej. Brak słów. Zero jakiejkolwiek empatii. Niektórzy maja tylko przeziębienie i dostają L4 a ja przecież powinnam za cały naród Polski pracować!
A co do skierowań na badania w ciąży to też jedna wielka porażka. Powiedział, że GBS robi tylko z okolic pochwy a nie odbytu bo to głupota. Mimo, że szpital tego wymaga. Co tu pisać! Tragedia!

żenada kompletna, człowiek bez kultury i wiedzy, ale chyba jemu nie zależy na opiniach, i tak jest skończony.

Zdecydowanie nie polecam prowadzenia ciąży u tego lekarza. Na każdą wizytę spóźniał się przynajmniej godzinę. Jest niekompetentny i nieuprzejmy w stosunku do pancjentek i personelu, popełnia błędy lekarskie. Prowadziłam u niego pierwszą ciążę, nie zrobił cytologii, ginekologiczne zbadał mnie dopiero w 37 tygodniu ciąży (!) Pobierając materiał w kierunku gbs, niestety nie pobrał zgodnie z zaleceniami w związku z tym przy porodzie musiałam mieć podany profilaktycznie antybiotyk z uwagi na niedopatrzenie dr Wieczorka. Od początku ciąży miałam krwawienia i źle się czułam niestety lekarz nie odniósł się do tego, mało tego poinformował że on nie daje zwolnień bo ciąża to nie choroba. Zdecydowałam się na wizytę prywatną co okazało się że szyjka macicy skraca się, jest duże zagrożenie, dostałam luteinę na podtrzymanie ciąży i zwolnienie z zaleceniami leżenia. Szkoda że dr Wieczorek nawet mnie nie zbadał jedynie wydawał skierowania na badanie krwi, nie zareagował nawet na moje słabe wyniki (prywatnie dowiedziałam się że mam anemię). Był oburzony że chodzę i do niego i prywatnie nalegał żebym się zdecydowała bo nie można chodzić do dwóch lekarzy jednocześnie. Ale że nie miałam do niego zaufania i nie zrezygnowałam. Kiedy powiedziałam że lekarz prywatnie przepisał mi luteinę i kończą mi się tabletki poprosiłam o receptę, dr Wieczorek wystawił mi receptę owszem ale jak się w aptece okazało przepisał luteinę na oczy. (!)
Oczywiście każda wizyta to nie rozmowa o ciąży tylko o polityce lub innych zupełnie nieinteresujący mnie tematów.

Bardzo fajny lekarz z poczuciem humoru, nie owija w bawełnę, co widzi, to mówi. Miałam problem, inni lekarze tego nie potrafili odpowiednio zdiagnozować, a on na pierwszej wizycie wiedział co i jak, potwierdziły to badania, leczenie trochę trwało, ale już po wszystkim i jest OK.

Nie polecam tego lekarza , nie słucha, olewa i ignoruje potrzeby pacjentki. I przede wszystkim lekceważy swoją pracę i ma w nosie dobro pacjentki i jej zdrowie!!! Przed rokiem byłam pierwszy raz u Pana dr Wieczorka - z zapytaniem jak powinnam się przygotować do planowanej ciąży - nie uzyskałam żadnej informacji , za to dostałam receptę na 3 op. pigułek antykoncepcyjnych.... Po roku czyli 3 tygodnie temu poszłam do niego znowu z informacją, że jestem w ciąży - owszem jest to młoda ciąża, 3 tyg, ale zostałam niemalże wyśmiana że ...

Przed rokiem byłam pierwszy raz u Pana dr Wieczorka - z zapytaniem jak powinnam się przygotować do planowanej ciąży - nie uzyskałam żadnej informacji , za to dostałam receptę na 3 op. pigułek antykoncepcyjnych.... Po roku czyli 3 tygodnie temu poszłam do niego znowu z informacją, że jestem w ciąży - owszem jest to młoda ciąża, 3 tyg, ale zostałam niemalże wyśmiana że przychodzę z czymś takim, łaskawie mnie zbadał co trwało 30 s. - wsadził wziernik, powiedział, że mam grzybka - ale to w ciąży normalne i nie ma co leczyć, wsadził palec, powiedział, że wszystko ok i to by było na tyle. Łaskawie wypisał mi skierowanie na usg.Nie dał skierowania na żadne badania krwi. W tym tygodniu okazało się, że skierował mnie na zwykłe usg a nie na usg ciąży. To nawet Pani w rejestracji ma większą wiedzę od doktora Wieczorka!!!!

Niestety tytuł naukowy nie przekłada się na profesjonalizm. Pan doktor ma zwyczaj odbiegania od badania pacjentek ciężarnych a na poważne dolegliwości i problemy w ciąży daje jedno zalecenie "nawet 3 nospy".

Niestety- żałuję, że muszę napisać słabą opinie- leczyłam się u pana doktora ponad 3 miesiące - nie wyleczył bardzo przykrej infekcji i po trzech miesiące przepisał te same leki co na początku (które w ogóle nie pomogły) mówiąc, że nic lepszego nie wymyślono. Zmieniłam lekarza i w końcu się wyleczyłam!

Zmieniłam lekarza i w końcu się wyleczyłam!

ja również mam pozytywną opinię o tym lekarzu....a co do tej pani z tym grzybem....chyba lepiej ze odkrył u pani tego grzyba inni widać jacy byli dobrzy skoro go nie wykryli...lekarz był sympatyczny i delikatny a że naciska na brzuch co sprawia lekki ból no niestety droga pani musi zbadać jeśli nie musiałby tego robić zapewne by nie zrobił.....baby to jednak pojeby

Po dwoch wizytach uwazam ze Pan dr jest godny polecenia. Jest spokojny, usmiechniety, tlumaczy wszystko i odpowiada na pytania, czuc ze jest doswiadczonym lekarzem i zna sie na rzeczy. Nie wiem skad takie negatywne komentarze...ja uwazam ze jest na prawde dobry. Wole nie zapeszac bo to dopiero dwie wizyty, ale mysle ze bede zadowolona