lek. dent. Krzysztof Wielgosiński

Lekarz uprzejmy, dokładny, szczegółowo objaśnia i odpowiada na pytania. Milo będzie podjąć dalsze leczenie. Bardzo polecam.

Super lekarz. Polecam. Chodzę z całą rodziną. Trudno się dostać ale warto. Zawsze pomocny. Miły. Uprzejmy.

Szkoda czasu na tego "lekarza"? / Skandaliczne podejście do drugiego człowieka. Odradzam każdemu./////

Nie polecam tego Pana. Zero empatii dla pacjenta. Wcześniejsze opinie z ubiegłych lat nijak się mają do teraźniejszości.

Dentysta znakomity, dokładny, uprzejmy, tłumaczy co jest nie tak z zębem i co najważniejsze niedrogi ale bardzo dobry :) BARDZO POLECAM !!!

Super lekarz polecam ,robi zęby ładnie i dokładnie.

Super lekarz polecam ,robi zęby ładnie i dokładnie.

Zdecydowanie polecam. Wybrałem się do tego stomatologa na podstawie poniższych opinii, po wyszukaniu wszystkich stomatologów w Mielcu pojawiają się tacy, którzy opinii mają więcej (równie dobrych – na „5”), ale ten lekarz ma opinie aktualne - z tego roku, a pozostali w większości tylko starsze. „Wiercenie” + „trutka” = 30 zł. Kolejna wizyta po kilku dniach i kolejny ząb – również „wiercenie” i założenie fleczera – 10 zł. Stomatolog ten wykazuje pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie, wszystko wyjaśnia w trakcie zabiegu. Dyskutowaliśmy w tym temacie w dużym gronie osób i wszystkie bardzo sobie chwaliły tego stomatologa czym tylko potwierdziły moje opinie. Jak dotąd wszystko wskazuje na to, że Pan Krzysztof Wielgosiński będzie moim + mojej rodziny stomatologiem „na stałe”. Kolejne wizyty już umówione.

Polecam doktora głownie za względu na profesjonalne podejście do tematu. Wybielał mi zęby, zabieg poprzedzony został rzetelną rozmową na temat wybielania, i co najważniejsze nie miałam nadwrażliwości zębów, efekt wybielania utrzymuje się do dziś.

Pełen profesjonalizm u Tego lekarza jest mlody ,inteligetny zna sie na swojej pracy .Odbyl duzo szkolelen bral udzialy w wielu forach konkursach itp polecam naprawde

Dentysta profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Wyjaśni, doradzi, ma odpowiednie podejście do dzieci. Polecam.