lek. dent. Krzysztof Wielgosiński

Dentysta znakomity, dokładny, uprzejmy, tłumaczy co jest nie tak z zębem i co najważniejsze niedrogi ale bardzo dobry :) BARDZO POLECAM !!!

Super lekarz polecam ,robi zęby ładnie i dokładnie.

Super lekarz polecam ,robi zęby ładnie i dokładnie.

Zdecydowanie polecam. Wybrałem się do tego stomatologa na podstawie poniższych opinii, po wyszukaniu wszystkich stomatologów w Mielcu pojawiają się tacy, którzy opinii mają więcej (równie dobrych – na „5”), ale ten lekarz ma opinie aktualne - z tego roku, a pozostali w większości tylko starsze. „Wiercenie” + „trutka” = 30 zł. Kolejna wizyta po kilku dniach i kolejny ząb – również „wiercenie” i założenie fleczera – 10 zł. Stomatolog ten wykazuje pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie, wszystko wyjaśnia w trakcie zabiegu. Dyskutowaliśmy w tym temacie w dużym gronie osób i wszystkie bardzo sobie chwaliły tego stomatologa czym tylko potwierdziły moje opinie. Jak dotąd wszystko wskazuje na to, że Pan Krzysztof Wielgosiński będzie moim + mojej rodziny stomatologiem „na stałe”. Kolejne wizyty już umówione.

Polecam doktora głownie za względu na profesjonalne podejście do tematu. Wybielał mi zęby, zabieg poprzedzony został rzetelną rozmową na temat wybielania, i co najważniejsze nie miałam nadwrażliwości zębów, efekt wybielania utrzymuje się do dziś.

Pełen profesjonalizm u Tego lekarza jest mlody ,inteligetny zna sie na swojej pracy .Odbyl duzo szkolelen bral udzialy w wielu forach konkursach itp polecam naprawde

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Mielec"?

Gabinet stomatologiczny
39-300 Mielec