lekarz Krzysztof Wienzek

Ortopeda, Traumatolog

Polecam z czystym sumieniem. Doskonały specjalista, trafnie stawia diagnozę, dokładnie tłumaczy, konkretny i przede wszystkim ludzki!

Lekarz godny polecenia! uprzejmy, potrafi poświęcić czas, dokładnie tłumaczy, pyta. Lekarz z powołania!

Jestem zadowolona z prowadzonego leczenia, bardzo dokladne badanie na każdej wizycie.Opis leczenia jasny dla pacjenta.Polecam

Bardzo fajny lekarz uchronił mnie przed operacją pięty.Zalecił leki i dokładnie obejrzał.Warty polecenia

Mam mieć operację i chciałam skonsultować się w tej sprawie z innym lekarzem niż ten do którego chodzę. Doskonały specjalista, postawił bezbłędną diagnozę na podstawie własnych testów i przeglądu płyty rezonansu magnetycznego (nie z opisu dołączonego do płyty), dokładnie przedstawił zakres działań operacyjnych, miał dla mnie czas i konkretne propozycje dalszego leczenia. I bardzo ważna rzecz na podstawie której oceniam uczciwość lekarzy: WYDAJE paragon fiskalny za wizytę :-)). Polecam wszystkim tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Mikołów"?

Euroklinika
ulica Żwirki i Wigury 37c/30
Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
ulica Żwirki i Wigury 37c/30
43-190 Mikołów

Szpital Św. Józefa Sp.z.o.o.
ORKANA 27
Mikołów

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska
Orla 6
41-706 Ruda Śląska
ZESPÓŁ PORADNI LEKARSKICH DAMAR SP. J.
Przedszkolna 6
41-703 Ruda Śląska