dr n. med. Krzysztof Wilczyński

Laryngolog

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w
kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje
zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo
się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)

Spokojnie, rozważny, ludzki i fachowo podchodzi do problemu. Dobry obchód i indywidualne podejście do pacjenta

lekarz z powołania ,miły konkretny,super podejście do pacjenta. Bardzo polecam -miałam zabieg ucha jest w tym specjalistą .

Bardzo dobry specjalista. GORĄCO POLECAM !!!!

Bardzo dobry specjalista. GORĄCO POLECAM !!!!

bardzo dobry lekarz! bardzo mi pomógł, gdy kilku innych specjalistów zawiodło...

Znakomity lekarz. Byłam u niego z problemami z gardłem. Lekarz bardzo dokładnie przeprowadził wywiad i przeprowadził badanie. Odpowiedział na wszystkie dręczące mnie pytania, wytłumaczył co jest przyczyną choroby i jak należy ją leczyć. Na koniec dostałam wydruk z opisem przeprowadzonych badań, zaleceń co do dalszego leczenia i opis jak mam barć przepisane leki. Po prostu super!! Więcej takich lekarzy.

Lekarz naprawde z prawdziwego zdarzenia. Miły, konkretny, dobre podejscie do pacjeta, rzeczowy, naprawde znakomity.

Rewelacja, odwiedziłam we Wrocławiu kilku dość znanych ;)laryngologów i jedyne, co mieli mi do powiedzenia to: "operacja, operacja" oraz wręczali receptę na ziołowe pastylki:) Dopiero dr W. dokładnie przeanalizował problem, dostałam lek który rzeczywiście pomaga. Wywiad i badanie niesamowicie gruntowne i rzeczowe podejście do pacjenta. Dodatkowo dr nie poprzestaje na starych metodach leczenia, zdecydowanie reprezentuje typ lekarza uczącego się całe życie i z powodzeniem stosuje nowe metody.