lekarz Krzysztof Wójcik

Bardzo dobre podejście do dziecka ale także do rodzica. Szybkie badanie w przypadku pana doktora, nigdy nie wykluczyło poprawności w postawieniu diagnozy. Po każdej wizycie odczuwam spokój, że dziecko jest prawidłowo zbadane i leczone. Pan doktor trafia swoim podejściem do wymagającego trzylatka ale także do niemowlaka . Pozdrawiam

Buta i ignorancja kroczy... pan lekarz posunął się do oceny mojej inteligencji po tym jak przyjechałam z synem, z kleszczem i w obawie przed boreliozą, która zrobiła u kilku bliskich mi osób, w tym mamie, spustoszenie zdrowotne a jedną nawet zabiła, poprosiłam o profilaktyczną doksycykline wiedząc, że jest to niezawodna i normalna praktyka w wielu krajach a i u nas często normalni lekarze stosują takie rozwiazanie... Syn prawdopodobnie chodził z tym kleszczem 2 dni i miał zaczerwienie a szanowny lekarz nie chciał przepisać bo to co ja wygaduje o chorych których znam to bzdury, bo to łatwa w leczeniu choroba, bo profilaktyki się nie stosuje jak zaleca krajowy konsultant... okeślił też mój stan intelektualy jako zamknięty na wiedzę i opierający się na intetnetowych bzdurach... Ja dzielę lekarzy na tych co rozwijają sie wraz z rozwojem wiedzy medycznej i tych betonowych ale nie będe tu klasyfikować pana lekarza, napisze jednak, że zgodnie z podrecznikiem medycyny, profilaktyka w niektórch przypadkach jest zalecana - Podręcznik Interna - Medycyna Praktyczna: Bolerioza z Lyme..: Zakażenia krętkami... - " Profilaktyka poekspozycyjna: jednorazowo po 200 mg DOKSYCYKLINY wyłącznie w przypadku mnogich ukłuć przez kleszcze osoby dorosłej przebywającej w rejonie endemicznym boreliozy, a pochodzącej spoza tego terenu. Skuteczność takiego postępowania u dzieci nie została dotychczas potwierdzona", a wiec profilaktykę, choć w szczegolnych wypadkach, nawet w naszym kraju się stosuje i ma uzasadnienie - ZGODNIE Z PODRĘCZNIKIEM PODAJE SIĘ WTEDY DOKSYCYKLINĘ... a po moich naleganiach i prośbach właśnie o DOKSYCYKLINĘ, gdyż temat jest mi znany, pan lekarz wypisał, widzac że nie zrezygnuję, mojemu 17letniemu synowi, zapewne złośliwie, bo nie jest to lek zalecany w profilaktyce - DUOMOX w którym subsancją czynną jast słabsza amoksycyklina i nie ma oniej wzmianki jeśli chodzi o profilaktykę... No cóż ale to z mojego mózgu pan lekarz na wizycie robił sobie pośmiewisko... w sumie to zazdroszczę mu tej arogancji do innych, życie zapewne jest prostrze...

Pan doktor bardzo dokładnie bada dzieci, sprawdza wszystkie możliwe parametry dziecka przy każdej wizycie. Nigdy nie ma problemu żeby zbadać rodzica w czasie wizyty gdy też o to poprosimy. Polecam jak najbardziej

Chciałbym wystawić pozytywną opinie, ale Pan doktor nigdy nie ma czasu przyjąć chorego dziecka, ta sytuacja powtarza się wielokrotnie. To jest żenada dzwoniąc między 8 a 9 lekarz twierdzi, ze już nie ma miejsc.

Wobec braku lekarzy pediatrów w okolicy trafiłam z dzieckiem do dr Wójcika cztając opinie miał być super I jakieź było moje rozczarowanie.To zwykły zarobkiewicz.Zero odpowiedzialniści zacto co robi.Leczenie moze bez antybiotyku ale diagnoza tez bez pojęcia.Tak czy siak za godzinę po wizycie u pana dr Wójcika rozpoznanie banalne ,trafiłam z dzieckiem na ostry dyźur z ostrym zapal wyrostka robaczkow a miało nie być nic wielkiego.Ja do dziękuję za usługi tego medyka

Nie polecam tego doktorka rutyna i pewność siebie już go zgubiła Kiedyś może się przykładał ale kiedyś chyba nie było aż tak wielu wyzwań chorobowych/zmutowanych i skomplikowanych/Wydaje się ze teraz trzeba być na bieżąco i umieć leczyć doktor cóź powiela swoje schematy a jak widzu zagroźenie dla siebie to odsyła do kolegów lub szpitali a przecież kasa zawsze się dla niego naleźy

Bardzo dobry, mądry lekarz, któremu można zaufać, a niestety takich mało. Nie faszeruje lekami, gdy nie ma takiej potrzeby, służy radą zawsze, gdy jest taka potrzeba. Polecam!

leczymy nasze dzieci już 12 lat zawsze trafna diagnoza jak nie potrzeba nie faszeruje antybiotykami. Podejście do pacjentów może wydawać się laickie ,nic bardziej błędnego.Jak jest coś poważniejszego ,reaguje stanowczo. Leczę się u niego osobiście pomimio dojazdu 30 km. Miałem przypadek bardzo ciężkiej i niejednokrotnie śmiertelnej choroby ,niestety w szpitalu rozpoznanej jako grypa.po kilkudniowej kuracji i pogorszenia się mojego stanu zdrowia żona poprosiła o poradę do dr wójcika .Jeszcze tego samego dnia wylądowałem za pośrednictwem Dr. w odpowiednim szpitalu gdzie najprawdopodobniej uratowano mi ŻYCIE.

leczymy nasze dzieci już 12 lat zawsze trafna diagnoza

Polecam! Dobry i miły lekarz. Nie przepisuje nie potrzebnie antybiotyków. -------------------------------------------------------------------------------

Polecam! Dobry i miły lekarz. Nie przepisuje nie potrzebnie antybiotyków.
-------------------------------------------------------------------------------

Nie polecam tego lekarza leczy samymi syropkami a dziecko meczy się dalej.Zamiast przepisać atybiotyk to tylko syropki które można kupić bez recepty. Owszem miły i podejście ma do naszych maluszków.Skuteczność jego leczenia prawie zerowa.Nie polecam! Dziękuję