lekarz Krzysztof Wurm

Ginekolog

Doskonały lekarz! Już drugą ciążę jestem pod jego fachową opieką. Chodzę do niego na NFZ, ale i tak zawsze mogę zadzwonić, gdy pojawia się problem, wytłumaczy, co mam robić, a podczas USG, które wykonuje długo i bardzo dokładnie zawsze powie czy jest wszystko w porządku, a jak coś się dzieje, mówi wprost, "nie owijając w bawełnę". Dla mnie najlepszy lekarz, spośród wszystkich, u których byłam!

Witam Przeszłam już przez wielu lekarzy,gdy zaszłam w pierwszą ciąże nie wiedziałam na którego się zdecydować,koleżanka mi poleciła swojego ginekologa i naprawdę strzał w dziesiątkę! Starszy Pan,miły,uprzejmy,dokładnie tłumaczy leczenie,poświęca pacjentowi maksymalny czas który jest potrzebny każdemu indywidualnie.Idealny dla młodych dziewczyn pierwszy raz wybierających się do lekarza ginekologa.Godny polecenia:)

Witam

swietny lekarz,przez cztery lata nie moglam zajsc w ciaze,leczyli mnie na pcos,a wrzeczywistosci nie mam tego zespolu,dostalam leki na wywolanie jajeczkowania,i po 2 miesiacach zaszlam w ciaze:}

Świetny lekarz..;) wszystko wytłumaczy, pokaże..;) A przy tym jest bardzo miły...;) Polecam ;)

Bardzo kompetentny lekarz. Pani dr z pl. Grunwaldzkiego moją ciążę pozamaciczną leczyła rutinoscorbinem! Pan dr momentalnie połapał się o co chodzi i dał skierowanie do szpitala. Potem po zabiegu na wizycie kontrolnej dokładnie zbadał a i pocieszył, stwierdzając, że następna na pewno się uda. Teraz jestem w kolejnej ciąży i w pełni ufam Panu dr. USG robi porządnie, wszystko pokazuje i wyjaśnia, jak trzeba powtarza dwa razy. A co najważniejsze mówi o wszystkim wprost.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław