lekarz Krzysztof Wytrychowski

Alergolog

Wspanialy lekarz i czlowiek,od lat wspiera mego syna w ciezkiej,niestety jak dotad nieuleczalnej chorobie.DZIEKUJE!! matka

matka

Wspaniały lekarz polecam wszystkim gdyby nie jego zaangażowanie juz była bym na tamtym swiecie, jesli szukacie dobrego specjalisty to tylko On.

Witam, 8 lat temu dr Wytrychowski zdiagnozował u mnie astmę, od tego czasu jestem jego pacjentką i nie zamierzam zamieniać go na innego lekarza. Pan doktor poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom, nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby kogoś zbył, bo się spieszył, czy coś podobnego. Jest kompetentny, o czym świadczyć może fakt, że jako jedyny z wielu alergologów, których odwiedziła moja babcia był w stanie prawidłowo zdiagnozować męczące ją od długiego czasu dolegliwości. W podobnej sytuacji pomógł on również mojej kuzynce. Dodatkowo jest on człowiekiem niezwykle miłym. ...

Witam,
8 lat temu dr Wytrychowski zdiagnozował u mnie astmę, od tego czasu jestem jego pacjentką i nie zamierzam zamieniać go na innego lekarza. Pan doktor poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom, nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby kogoś zbył, bo się spieszył, czy coś podobnego. Jest kompetentny, o czym świadczyć może fakt, że jako jedyny z wielu alergologów, których odwiedziła moja babcia był w stanie prawidłowo zdiagnozować męczące ją od długiego czasu dolegliwości. W podobnej sytuacji pomógł on również mojej kuzynce. Dodatkowo jest on człowiekiem niezwykle miłym. Miewałam parę razy sytuacje, kiedy zapomniałam się zarejestrować na wizytę, a wtedy - mimo wieeelu innych pacjentów w poczekalni, pan doktor bez problemu godził się przyjąć mnie jeszcze w tym samym dniu. Naprawdę mogę z czystym sercem polecić dr-a Wytrychowskiego innym pacjentom.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Wrocław"?

Krystyna Lipowska

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777