lekarz Krzysztof Zalewski

Jeden z najgorszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia Jest utrzymywany z pieniędzy ludzi A panoszy się jak gdyby był niewiadomo kim I myśli że postradał wszystkie rozumy Najgorsze jest to że ta osoba pracuje w domu Starców ze staruszkami Biedni ci staruszkowie

Jeden z najgorszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia
Jest utrzymywany z pieniędzy ludzi A panoszy się jak gdyby był niewiadomo kim
I myśli że postradał wszystkie rozumy
Najgorsze jest to że ta osoba pracuje w domu Starców ze staruszkami

Biedni ci staruszkowie

Byłam chora i potrzebowałam zwolnienie na jeden dzień. Lekarz w ogóle mnie nie zbadał, tylko po samym wywiadzie stwierdził, że jestem zdrowa. Zapytałam czy mogłabym prosić o skierowanie na badania krwi, bo przecież każdy ma prawo robić sobie od czasu do czasu, to dał ale też z wielką łaską, bo na początku mówił, że nie ma podstaw ku temu. Dał skierowanie do neurologa, czyli stwierdził, że są ku temu podstawy, ale mnie nie zbadał, nie osłuchał. Naprawdę odradzam tego lekarza, bo to jak się zachowuje powinno być pokazywane na studiach medycznych jako antyprzykład lekarza.

Proszę Państwa wystrzegajcie się tego lekarza, zbagatelizował tak ważną dolegliwość jaką jest ucisk w klatce piersiowej u mojego ojca, dodam że tata choruje na nowotwór, nie zlecił mu ekg, wysłała do domu, tata dostał zawał!!!!!!!!! Ten Pan powinien się zastanowić w jaki sposób rozmawia z pacjentem bo jego brak kultury również pozostawia wiele do życzenia.