lekarz Krzysztof Zembrzycki

3,7

Bardzo polecam Pana Doktora. Rzetelnie przykłada się do swojej pracy. Zdiagnozował u mnie nowotwór, którego poprzedni lekarz nie potrafił wykryć. Zajmuje się swoimi pacjentami w szpitalu, a także gdy byłam już na oddziale onkologicznym Pan Doktor nadal interesował się moim przebiegiem choroby.

Rodziłam w szpitalu na Raciborskiej w Katowicach i leżąc parę dni na oddziale nie miałam stycznośći z panem doktorem. Niestety po powrocie do domu, rozeszły mi się szwy po nacinaniu krocza, miejsce to paprało się i bolało. Głupie wstanie z łóżka spawiało mi problem a wiadomo..noworodek w domu :/ Pojechałam na Raciborską z "reklamacją" i trafiłam przypadkiem na pana doktora, ktory mną się od razu zajął , oczyścił ranę, zdjął szwy, ulżył mi jak nikt wcześniej, zrobił mi dodatkowo usg, bo cos go tam martwiło. Zaprosił mnie jeszcze na swoje dyżury przez następne dwa dni, w ramach zmiany opatrunku. A wszystko to w bardzo sympatycznej atmosferze.
Bardzoooo mi pomógł. Rana wyglądająca koszmarnie!, zagoiła się totalnie po 2 tygodniach. I tylko jemu chwała za to ;) Polecam zdecydowanie!!!

Polecam tego lekarza. Wizyty odbywam już od 13 lat, urodziłam przy dr Zembrzyckim dwójkę dzieci. Lekarz kompetentny, udziela szczegółowych informacji, badania przeprowadza bezboleśnie, poświęca dostatecznie dużo czasu zawsze odpowiada na wszelkie wątpliwości. Nie rozumiem co ma poprzedni wpis do opinii kompetencji lekarskich.

Nie rozumiem co ma poprzedni wpis do opinii kompetencji lekarskich.

Może jestem odosobnionym przypadkiem, ale USG wykonane przez tego Pana bardzo mnie rozczarowało. Już pomijam fakt, że aby zobaczyć moją kruszynkę musiałam nachylać się, bo pan dr nie raczył monitora w moją stronę przesunąć. Całe badanie odbyło się bez żadnego komentarza z jego strony, sama musiałam się dopytywać co robi, ile maluszek mierzy waży itd. Mniej więcej w połowie badania zaczął przez telefon rozmawiać i do końca badania rozmawiał już. Przed rozpoczęciem badania, spytałam się czy jest możliwość nagrania badania, otrzymałam odpowiedź, że nie, ale może mi zdjęcia dać, które dostanę razem w opisem.
Na koniec wizyty wyraziłam swoje niezadowolenie z faktu, że zamiast mną się zająć podczas badania, to rozmawia przez telefon, On raczej nie pozostał wzruszony z tego faktu. A jak się później okazało, zdjęcie które dołączył do opisu było całe czarne - hmmm wynik mojego wyrażenia niezadowolenia??? Trudno mi powiedzieć, ale jak zobaczyłam te zdjęcie to płakać mi się chciało... Brak słów dla takiego podejścia dla pacjentki w ciąży...

Niestety nie kompetentny, brak znajomości przepisów medycznych!!! Zdecydowanie nie polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski