dr hab. n. med. Krzysztof Ziaja

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy, Angiolog

Unikać tego lekarza szerokim łukiem!!!! Tylko mu pieniążki w głowie. Odmówił leczenia mojego brata... Żenada...

"Lekarz" bez serca i empatii zarówno wobec pacjentów jak i swojego personelu medycznego. Daj Boże by było takich jak najmniej.

Jest lekarzem do którego trafiłam po 8 miesiącach tułania się od lekarza do lekarza. Przeprowadził operację po której czułam się jak nowonarodzona , pełnosprawna osoba. 1.kompetencje-10 /2.podejście- 10/ 3. leczenie-10/ 4.poświęcony czas-10 /5.uprzejmość-10 / 6.godny polecenia- 10. Pozdrawiam- wdzięczna pacjentka.

Lekarz, który daje nadzieję nawet na więcej niż pacjent oczekuje, miły, uprzejmy, bardzo kompetentny, nie zostawia człowieka chorego z problemem, tylko stara się pomóc jak tylko się da, teraz tylko czekam na termin operacji

to nie jest lekaz nawet dla sredniej klasy wizyta 3 min 2500 tak dobrze napisalem 2 i pól tysiaca kategoria MAFIA

rewelacyjny specjalista!!!Uratowal mi Pan zycie, dziekuje Panie doktorze ! - pacjentka po resekcji trzustki.

chory wymagał leczenia klinicznego a pan Profesor odmówił przyjęcia do kliniki Tacy fachowcy są dla bogatych ludzi odradzam

Zdecydowanie odradzam...kasa kasa kasa. Zenon

Zdecydowanie odradzam...kasa kasa kasa. Zenon

Trafić od takiego lekarza to wielkie szczęście.

Trafić od takiego lekarza to wielkie szczęście.