lekarz Krzysztof Ziemlewskilekarz Krzysztof Ziemlewski - zdjęcie profilowe

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Z wizyty u pana doktora zadowolona byłam tylko raz. Miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy. Efekt był bardzo dobry. Pan doktor otworzył przy mnie oryginalne opakowanie kwasu i wykonał zabieg. Niestety przy kolejnych dwóch wizytach nie wiem, co doktor mi wstrzykiwał (nie było oryginalnego opakowania) Efektu nie było żadnego żadnego. Zareklamowałam więc i ostatni z zabiegów został powtórzony. Choć tym razem byłam zadowolona, to czuję rozżalenie i niesmak. Wydałam sporo pieniędzy za niestety - moim zdaniem- niezbyt uczciwe postępowanie.

Czytałam, że to dermatolog a to nie prawda, bo on nie ma takich studiów. Pan miał mi leczyć trądzik, a nie umiał a pieniądze wziął. Więcej tam nie pójdę.

pan doktor jest najlepszym dermatologiem estetycznym u jakiego byłam. będę go chwalić i polecać wszystkim. moje usta są po prostu cudowne. dziękuję i pozdrawiam wszystkich w aesthetic.

Wyleczył mnie z trądziku. Bardzo kompetentny, miły lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania :-)))) Zdecydowanie godny polecenia!

Korzystałam z usług Pana doktora w Art Estetica we Wrocławiu. Wspaniała obsługa, pełen profesjonalizm, czułam się jak bogini wokół której wszyscy biegają. Efekty zabiegu mnie zaskoczyły- oczywiście pozytywnie, naprawdę Pan doktor zrobił wszystko idealnie. Podniesienie brwi i botox w lwią zmarszczkę zdecydowanie poprawiły wygląd mojej twarzy, wszyscy pytają co zrobiłam ze tak dobrze wyglądam :))
Jestem bardzo wdzięczna i bardzo zadowolona

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny