lekarz Krzysztof Ziółkowski

Świetny fachowiec, warto pójść choć na jedną wizytę i się przekonać!

Świetny fachowiec, warto pójść choć na jedną wizytę i się przekonać!

Bardzo rzeczowy i uprzejmy lekarz, zdecydowanie godny polecenia. Bardzo bałam się tej wizyty ale jego profesjonalne i delikatne podejście do pacjenta zdecydowanie mnie uspokoiło. Teraz już tak się nie boję wizyt u ginekologa. :)

Bardzo kompetentny lekarz. W razie watpliwości zleca potrzebne badania. Miły, rzeczowy- profesjonalista godny polecenia.

Jeśli to jest ten Krzysztof Ziółkowski ktory pracuje na ul. Szaserów to jest wysokiej klasy specjalista dzięki niemu mamy wspaniałą trójke dzieci. I jeszcze jest jeden lekarz od niepłodności Pan sławomir Zieniuk też wysokiej klasy specjalista.