dr Krzysztof Zydlewski

Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek bylam. Swietna opieka, mnostwo cierpliwosci i odpowiedzi na kazde pytania rowniez te 'glupiutkie' :) polecam wszystkim

KRZYSZTOF ZYDLEWSKI TO WART POLECENIA I ZAUFANIA LEKARZ KTÓRY WSZYSTKO WYTŁUMACZY I ZROZUMIE. JEŚLI JEST COŚ DLA CIEBIE NIE JASNE LUB NIE ZROZUMIAŁE TO LEKARZ BĘDZIE TAK DŁUGO TŁUMACZYŁ AŻ W KOŃCU BĘDZIE WIADOMO O CO CHODZI.POLECAM I NIE ZAMIENIŁABYM TEGO LEKARZA NA INNEGO.

Chodzę do dr.Zydlewskiego juz od ponad 2 lat.Jest bardzo uprzejmy w stosunku do mnie jako do pacjentki i badania gdzie zawsze u innych ginekologów byly dla mnie krępujace a czasami nawet nie przyjemne to u Dr.Zydlewskiego są zawsze "miłe".Najbardziej mnie cieszy to że nie przepisuje tabletek antykoncepcyjnych bez badania pacjentki.Wizyta przebiega w miłej atmosferze i zawsze wystarczająco odpowiada na wszystkie pytania zadawane ,które mnie nurtują.Polecam bardzo jako lekarza i nie zamieniłabym na innego.Koszt wizyty tani jak na Siedlce 50zł:)

polecam ten gabinet.Lekarz godny zaufania

polecam ten gabinet.Lekarz godny zaufania