lekarz Krzysztofa Grabowska

2,9

Pani doktor prowadzi mojego syna od urodzenia dzięki czemu doskonale zna jego dolegliwości. Pamięta jakie leki bierze i na co jest uczulony. Zawsze chętnie nas przyjmie nawet jeśli jest pełna przychodnia. Nie przepisuje antybiotyku tylko próbuje innymi lekami.Zawsze można się z nią dogadać. Jedyną wadą wg mnie jest gadatliwość. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

Pani Doktor bardzo niechętnie skierowała dziecko na badania tłumacząc ,że wszystko kosztuje.Nie jestem lekarzem ale wymuszone przeze mnie skierowanie potwierdziło moje przypuszczenia ,że podłożem infekcji może być alergia.Najłatwiej podać dziecku antybiotyk....chyba z takiego założenia wychodzi ten lekarz...

Pani Doktor wkłada serce w swoja pracę. Stara się dobrze poznać dziecko i pamięta choroby swoich podopiecznych często nawet bez zaglądania w kartę. Podejmując decyzję rozważa różne możliwości i indywidualne potrzeby dziecka. Dzieli się z rodzicem swoimi wnioskami i proponuje rozwiązania, które zawsze się sprawdzają. Zawsze miła i bezpośrednia.

witam ja uważam że pani doktor ma specyficzne podejście do pacjenta i rodziców w pozytywnym słowa znaczeniu , ona jest po prostu konktertna normalna i mówi prosto z mostu, niektórzy rodzice oczekują pieszczenia rozmyślania niuniania..... a ona taka nie jest wali prosto z mostu ...dziecko bedzie miało dobrze ja trochę sie uodporni i jak poliże 3 razy podłoge lub brudne łapki weżnie do buziaka to na prawde nic mu sie nie stanie..... , lub ...ja wole naturalne metody leczenia najpierw spróbujemy syropu z cebuli i wody z cytryną i miodem a jak bedzie gorzej to dopiero antybiotyk...., po prostu nie którzy nie potrafią tego zrozumieć uważam że jest świetnym lekarzem tylko rodzice spójrzcie czasami obiektywnie na swoje dzieco

Znam długo tę lekarkę, bardzo lubi dzieci i młodzież. Lubi rozmawiać z rodzicami i ich dziećmi. Potrafi dobrze zbadać i przepisać najlepszą receptę jaką się da.

masakra!!nie polecam nikomu.moim zdaniem pani doktor sama wymaga leczenia!!!

masakra!!nie polecam nikomu.moim zdaniem pani doktor sama wymaga leczenia!!!

Pani Doktor sprawia wrażenie osoby nie z tej bajki, podczas wizyty nawet nie spojrzała na dziecko, nie rozwiała moich wątpliwości, miałam wrażenie, że to ja sugerowałam jej diagnozę. nie polecam

Lekarz który buja w obłokach a każda chorobę traktuje "olewająco" podobnie jak pacjenta i rodzica.Nie slucha co się do niej mówi i zachowuje się jakby byla nie obecna.Nie polecam!