dr n. med. Krzysztow Rzewucki

Neurochirurg

mam dulg wdziecznosci ten lekarz uratowal mi zycie bezinteresownie

mam dulg wdziecznosci ten lekarz uratowal mi zycie bezinteresownie

Szerokim łukiem omijać jak się da , klinikę w Szczecinie i lekarza Rzewuckiego, zoperował mnie i poza tym stan mojego zdrowia go w ogóle nie interesował, muszę szukać pomocy gdzie indziej, może prywatnie jest ludzki, ale nie w klinice!!!! Pacjent jest dla niego przedmiotem , nie mam pojęcia skąd się biorą takie pozytywne opinie.

Trzy zabiegi i wszstkie z kompleksowym wyposażeniem pacjenta a ponad to przyjemny kontakt osobisty/całkowite przekazanie wiedzy pacjentowi co było zrobione i jak postępsować w przyszłym życiu i czego się spodziewać,Spoko z tym Lekarzem/pomijam tytuły/trzeba się liczyć bo Ten LEKARZ liczy się z pacjentem.Od chwili wejścia na stół do zejścia i później w poradni zawsze sie jest pacjentem ęó łęąż / TO podpisał pacjent trzech zabiegów Józef Janda.A jeszce co0ś mnie będzie czekało.Aha

K.Rzewuski ze Szczecina nie jest dobrym lekarzem. Przede wszystkim jest zarozumialcem i gardzi ludzmi!!