lekarz Lalita Malinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

lekarka dobra ale reszta pozostawia wiele do .zyczenia recepcjonistki wa.zniejsze od króla nie pamiętam kiedy byłam u Pani Doktor ,ponieważ nie mogę się do niej dostać w rejestracji o godz ósmej ponoć miejsc już nie ma przykro mi

Swietna Pani doktor! Leczy moje dzieci, męża i mnie! Zawsze trafnie dobiera leki, miła uprzejma itd.Doświadczony lekarz z powołaniem! Polecam! !!

do Pani dr chodzimy od roku.mądra i bardzo pomocna lekarka.takiej pomocy nie miałam od poprzedniego lekarza.badania robi.antybiotyk to u niej ostatecznośc.od wielu wielu ludzi słyszałam opinie o niej.W wielu powaznych przypadkach gdzie inni sie mylili ona trafila z diagnoza-na szczescie bo życie uratowała nie raz.wszystkiego dobrego dla Pani doktor))

Najlepszą doktor jaką znam. Nigdy niczego nie bagatelizować a wręcz niepewności kieruje na dodatkowe badania! Prawdziwy lekarz z powołania!

Wspaniała lekarka z powołania, bardzo kompetentna, moje dzieci uwielbiają Panią doktor. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Bytom"?

Strzelców Bytomskich 4/1
Bytom