dr Lech Ciechański

Lekarz rodzinny

Bardzo kompetenty lekarz z dużym doświadczeniem. Interesuje się pacjentem nawet po godzinach pracy w przychodni (można do niego zadzwonić i zapytać o wątpliwości)

Pan Dr Lech Ciechański jest po pierwsze fantastycznym, dokładnym, rzetelnym, skrupulatnym specjalista!!! Poza tym bardzo kulturalnym i spokojnym człowiekiem, który doskonale leczy oraz tłumaczy wszystko cierpliwie. Zawsze jest pomocny zarówno przez telefon jak i osobiście, oddzwania i troszczy się o swoich pacjentów. Mozna na niego liczyć o każdej porze i każdego dnia. Ze świecą takiego lekarza szukać! Prawdziwe powołanie - dziękuje

świetny lekarz to mało powiedziane po kilku latach błąkania się po lekarzach(a naprawdę było ich kilku)) w końcu trafiłem do doktora, lekarz z powołania polecam wszystkim tym co nie mogą znaleźć przyczyny i nieskutkująca metody leczenia Pan doktor nie tylko pomógł mi ale również mojemu schorowanemu tacie pisać o Panu doktorze można bez końca jak potrafi rewelacyjnie i skutecznie leczyć Pan doktor postawił mnie na nogi ze teraz wiem co to znaczy dobrze się czuć bo wcześniej myślałem ze tak porostu musi być Oby więcej takich dobrych i z taka wiedza lekarzy a ludzie nie będą borykać się ze swoimi chorobami!!!

Czy mógłby ktoś coś napisać o tym lekarzu?Proszę o uczciwe opinnie.

Czy mógłby ktoś coś napisać o tym lekarzu?Proszę o uczciwe opinnie.