lekarz Lech Dolata

2,6

Doktor Dolata ma doświadczenie i wiedzę . W kilka minut potrafił trafnie zdiagnozować co mi dolegało , bez żadnych zbędnych dodatkowych badań .

Ostrzegam, aby trzymać się tego lekarza z daleka. Moja babcia poszła do doktora prywatnie, żadnych konkretnych badań, tylko została poinformowana, że jest lepiej niż było. Przyszła do domu, zemdlała, ponieważ nie mogła oddychać. Interweniować musiało pogotowie, okazało się, że babcia przechodzi zawał, teraz jest na konkretnych badaniach w szpitalu i czekamy na informacje co będzie dalej. Na pewno nie zostawimy tego w ten sposób, ponieważ mogłoby się to skończyć dużo gorzej niż nerwami i stresem.

Nie polecam... Mowilam lekarzowi, ze nie moge brac innych lekow przeciwbolowych, poza apapem. W efekcie, na recepcie widnial lek Apo-Napro, gdzie nawet w ulotce jest informacja, ze przy mojej chorobie sie tego nie przyjmuje... Poza tym, na wizycie nie dowiedzialam sie, co mi dolega.

Jestem bardzo zadowolony. Uważam go za bardzo dobrego specjalistę. Duże doświadczenie spowodowało, że nie dając setek niepotrzebnych badań stwierdził mi właściwą diagnozę i zostały podjęte właściwe kroki w leczeniu.

mogę dodać jeszcze zdecydowanie NIE jest to lekarz

mogę dodać jeszcze zdecydowanie NIE jest to lekarz

Dramat. Fatalny poziom wiedzy, okropne podejście, antypatyczny

Dramat. Fatalny poziom wiedzy, okropne podejście, antypatyczny

Nie polecam... Lekarz, który nie ma podejścia do pacjenta...

Nie polecam... Lekarz, który nie ma podejścia do pacjenta...

pełen profesjonalizm, ostrożny i wyważony dbór leków poparty szeregiem badań

pełen profesjonalizm, ostrożny i wyważony dbór leków poparty szeregiem badań

Cienizna, a mniemanie o sobie?! Wiedza medyczna w odbiorze laika kiepska.

Cienizna, a mniemanie o sobie?! Wiedza medyczna w odbiorze laika kiepska.