Bardzo polecam dr. Furmaniuka - ostoja kompetencji i spokoju. Fachowy, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny.

"Jestem osobą po wypadku komunikacyjnym, z urazem kręgosłupa i wieloma innymi złamaniami. Poznałem pracę wielu fizjoterapeutów i przez przypadek trafiłem do dr Leszka Furmaniuka. Od tej chwili zmieniły się niemal wszystkie ćwiczenia, ich częstotliwość, zaangażowanie prowadzącego, oraz moje. Z czasem, dużo się zmieniło; powiększyły się zakresy ruchowe, stabilizacja tułowia, wydolność płuc, poprawiło się krążenie, wzrosła siła. Zmienił się też charakter ćwiczeń, tzn na ćwiczenia podnoszące jakość życia. Początkowo zastanawiałem się czy trzeba wydawać pieniądze na profesjonalnego fizjoterapeutę... ale szybko przekonałem się, że to jedna z moich najlepszych inwestycji. Nadal jestem pacjentem dr Lecha Furmaniuka i szczerze polecam." Bartek, lat 33