Lech Galek

Urolog

najlepszy specjalista z urologii na Podlasiu, skromność Pana Doktora powala na kolana lekarz z wielkim spokojem dbający o kazdego z osobna z wielkim zaangażowaniem, polecam

Wspaniały lekarz, godny polecenia już po pierwszej wizycie zostałam skierowana na zabieg. Po zabiegu czułam się źle ale bez problemu dostałam się do dr. Gałka naprawdę polecam.

Świetny Lekarz i ordynator. Zdecydowany, opanowany, uprzejmy (pomiomo nawału zajęć).

Bardzo dobry fachowiec, po pierwszej wizycie bardzo mi pomógł, umówiłem się na druga, ale już dziś czyje eis o wiele lepiej.

jest wspaniałym człowiekiem któremu można powierzyć swoje zdrowie. potrafi podejść do pacjenta w sposób bardzo konkretny i racjinalny